منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • CoinFlex کارکنان خود را در میان برنامه هایی برای کاهش هزینه ها کاهش می دهد

CoinFlex کارکنان خود را در میان برنامه هایی برای کاهش هزینه ها کاهش می دهد

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

CoinFlex اعلام کرده است که کارگران خود را کاهش می دهد تا هزینه های اضافی را در بحبوحه کاهش بازار کریپتو حذف کند. در یک پست وبلاگی که از وب سایت رسمی صرافی حذف شد، صرافی اعلام کرد که برخی از کارکنان در کشورهای مختلف از وظایف خود معاف شده اند. طبق این پست، این حرکت شرکت را قادر می سازد تا حدود 60٪ در هزینه های کلی صرفه جویی کند. در همین حال، کارکنانی که متاثر نمی شوند متعهد به بهبود محصولات شرکت خواهند بود.

مدیر عامل شرکت Lamb مشکلات را به گردن راجر ور می اندازد

در پست وبلاگ، CoinFlex همچنین اشاره کرد که تلاش بیشتری برای یکپارچه کردن مقیاس‌بندی انجام خواهد داد، و شرکت انتظار دارد حجم‌ها به زودی بازگردد. در بیانیه خود، این شرکت خاطرنشان کرد که می‌خواهد در شرایطی که پیشنهادی برای خرید وجود دارد یا زمانی که شرکت دیگری برای ارائه شراکت می‌آید در وضعیت خوبی باقی بماند.

CoinFlex شنبه گذشته اعلام کرد که برداشت‌ها به دلیل شکست یکی از شرکا در مطابقت با مارجین فراخوان حدود 47 میلیون دلار به حالت تعلیق درآمد. چند ساعت بعد، مدیرعامل صرافی مارک لمب در توییتر تأیید کرد که این شرکت قبلاً با راجر ور قراردادی برای کمک به افزایش حاشیه منعقد کرده است. با این حال، راجر ور، که در حمایت از بیت کوین کش ابراز علاقه کرده است، تمام ادعاهای مطرح شده توسط مدیرعامل را رد کرده است.

کوین فلکس وعده رفع مشکلات نقدینگی را می دهد

اگرچه این شرکت به برخی از کاربران اجازه داد تا وجوه خود را از این پلتفرم خارج کنند، برخی دیگر در مورد مسائل موجود در صرافی متقاعد نشده بودند. طبق سوابق، CoinFlex ممکن است حدود 84 میلیون دلار قرمز رنگ باشد زیرا شرکت داوری در آسیا را آغاز کرده است. پس از اعلام تعلیق برداشت ها، کوین فلکس اعلام کرد که مشکل نقدینگی را با انتشار یک سکه جدید حل خواهد کرد. اگرچه این شرکت هنوز اقدامی رسمی در مورد توکن جدید انجام نداده است، اما خاطرنشان کرد که همه هنوز در حال کار برای انتشار آن در روزهای آینده هستند.

این گزارش خاطرنشان کرد که همچنان با نماینده قانونی آنها و سایر طرف‌ها رایزنی‌هایی در جریان است، زیرا آنها همچنان به دنبال راه‌هایی برای اصلاح روند توزیع توکن هستند. همچنین خاطرنشان کرد که به دنبال داشتن اعدادی در این مورد است که سپرده گذاران قبل از انجام هر کاری به آن رأی خواهند داد. شرایط بازار برای شرکت ها و معامله گران یک تجربه سخت بوده است. اگرچه همه چیز در حال بازگشت به شکل خود است، شرکت ها هنوز هم اثرات شدید رکود بازار را احساس می کنند.