منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • Coinbase Avalanche و MATIC را به کیف پول خود اضافه می کند

Coinbase Avalanche و MATIC را به کیف پول خود اضافه می کند

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

کوین‌بیس، یکی از بزرگترین صرافی‌های ارز دیجیتال در سراسر ایالات متحده آمریکا، از اضافه شدن توکن‌های بیشتری به مجموعه سوآپ خود در کیف پول خود خبر داده است. طبق گفته این صرافی، توکن ها به دلیل حمایتی که کیف پول از زنجیره BNB و Avalanche ارائه می کند، در دسترس خواهند بود. ساعاتی پیش، صرافی در بیانیه‌ای اشاره کرد که تنوع توکن‌ها بیشتر از مواردی است که اکثر صرافی‌های متمرکز ارائه می‌کنند.

این کیف پول اکنون از Avalanche و MATIC پشتیبانی می کند

اضافه شدن شبکه های جدید، کل شبکه پشتیبانی شده توسط صرافی را به چهار می رساند. جدا از دو شبکه اخیراً پشتیبانی شده، کوین بیس قبلاً پشتیبانی از شبکه های اتریوم و MATIC را اعلام کرده بود. کاربرانی که ترجیح می دهند از کیف پول برای دسترسی به خدمات مالی غیرمتمرکز ضروری استفاده کنند، می توانند این کار را در گزینه های داخل کیف پول انجام دهند.

با این حال، Coinbase اعلام کرده بود که در زمان انتشار به‌روزرسانی، پل زدن توکن را فعال نکرده است. کیف پول کوین بیس به کاربران اجازه می دهد تا نگهبانی کیف پول خود را حفظ کنند و صرافی در مقایسه با پلتفرم وب خود، خدمات اولیه زنجیره ای را ارائه می دهد. در حالی که صرافی اصلی Coinbase تنها از 179 دارایی دیجیتال پشتیبانی می کند، شبکه های واقع در کیف پول ها کاربران را تا بیش از هزاران توکن باز می کند.

کوین بیس وعده پل و کیف پول web3 را می دهد

کوین بیس همچنین به کاربران قول داده است که صرافی در حال حاضر در حال کار برای گنجاندن شبکه های بیشتری در ماه های آینده است. همچنین، این شبکه به کاربران قول داده است که پشتیبانی را برای اطمینان از امکان پل زدن فعال می کند و به آنها اجازه می دهد تا توکن ها را به راحتی در شبکه های مختلف ارسال کنند. پل زدن به کاربران امکان می‌دهد تا توکن‌های مختلف را در شبکه‌های مختلف بدون عبور توکن‌ها از یک صرافی متمرکز ارسال کنند. برخی از معدود پل های موجود در بازار عبارتند از Wormhole. با این حال، پل ها در چند ماه گذشته در معرض حملات هک گسترده در بازار ارزهای دیجیتال قرار گرفته اند.

کوین بیس همچنین اعلام کرده است که کاربران می توانند کیف پول Web3 خود را که دارای مرورگر درون برنامه ای است دانلود و استفاده کنند. در بیانیه صرافی کریپتو، در حال حاضر تنها تعداد محدودی از کاربران قادر به دانلود و استفاده از کیف پول خواهند بود. این به‌روزرسانی جدید، کاربران را قادر می‌سازد تا از صرافی‌های غیرمتمرکز بیشتری در بخش DeFi استفاده کنند. BNB در چند روز گذشته عملکرد خوبی در بازار داشته است، به طوری که این توکن در 24 ساعت گذشته حجم معاملاتی 74 میلیون دلاری داشته است. در همین حال، Avalanche نیز با مشاهده حجم معاملات 68.5 میلیون دلاری در بازه زمانی مشابه، چندان بد عمل نکرده است.