منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • Coinbase ویژگی جدید وام را معرفی می کند – ارائه وام تا سقف 1 میلیون دلار با استفاده از بیت کوین

Coinbase ویژگی جدید وام را معرفی می کند – ارائه وام تا سقف 1 میلیون دلار با استفاده از بیت کوین

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

  • کاربران کوین بیس در ایالت های منتخب ایالات متحده اکنون می توانند از بیت کوین خود به عنوان وثیقه برای گرفتن وام تا سقف 1 میلیون دلار استفاده کنند.
  • مشتریان واجد شرایط دریافت وام معادل 40 درصد از ارزش بیت کوین خود خواهند بود.
  • بهره با نرخ سالانه 8 درصد با حداقل پرداخت ماهانه 10 دلار تعیین شده است.

کوین بیس، دومین صرافی بزرگ ارزهای دیجیتال، یک ویژگی جدید وام/قرض را در پلتفرم خود معرفی کرده است. مشتریان واجد شرایط اکنون می توانند تا 1 میلیون دلار وام از بیت کوین خود به عنوان وثیقه استفاده می کنند.

در ابتدا، این ویژگی فقط برای مشتریان 20 ایالت آمریکا در دسترس خواهد بود، اما کوین بیس قصد دارد به زودی این ویژگی را در کل بازار ایالات متحده عرضه کند. Coinbase در بیانیه رسمی خود توضیح داد که مشتریان واجد شرایط می توانند وام اعتباری را بدون هیچ گونه بررسی اعتبار قبلی دریافت کنند. مشتریان قادر خواهند بود حداکثر وام دریافت کنند 40 درصد از ارزش بیت کوین آنها، با بالاترین حد 1 میلیون دلار.

ساختار وام کوین بیس چگونه کار می کند؟

با استفاده از این تابع جدید، مشتریان ملزم به پرداخت مبلغ سود ماهانه خواهند بود که در یک محاسبه شده است نرخ سالانه 8 درصد از مبلغ وام گرفته شده حداقل مبلغ پرداختی ماهانه 10 دلار است.

موجودی معوق می تواند توسط مشتری هر زمان که آماده باشد پرداخت کند، زیرا بیت کوین های وثیقه شده آنها به طور ایمن در Coinbase ذخیره می شود. مبلغ وام داده شده همچنین دارای ویژگی‌های واریز فوری به مشتریان مرتبط با حساب بانکی یا PayPal است بدون هزینه اضافی.

برای مشتریان در ایالت کانکتیکات ایالات متحده (CT)، کوین بیس وام های ثابت مدت نیز ارائه می دهد. مشتریان واجد شرایط می توانند وام های نقدی را به صورت یک ساله، معادل 30 درصد ارزش بیت کوین خود دریافت کنند. حداکثر مبلغ وام ثابت برای هر مشتری 100000 دلار خواهد بود.

Coinbase در بیانیه رسمی خود همچنین اعلام کرد که اطلاعات وام مشتری یا هر فعالیت مرتبطی در حال حاضر به آژانس های اعتباری یا خصوصی گزارش نمی شود. با این حال، می توان حدس زد که این بند ممکن است در آینده به دلیل مقررات در برخی از ایالت های ایالات متحده تغییر کند.

کوین بیس

امکان پذیرش گسترده تر بیت کوین

اجازه دادن به مشتریان برای استفاده از بیت کوین به عنوان وثیقه به احتمال زیاد پذیرش بیت کوین در ایالات متحده را افزایش می دهد. پتانسیل رو به رشد بیت کوین به این معنی است که بیشتر سرمایه گذاران یا دارندگان ارز دیجیتال در دراز مدت هستند.

نرخ رشد فعلی و ارزش بازار بیت‌کوین نشان می‌دهد که محبوب‌ترین ارز رمزنگاری شده در جهان در مقطعی از مرز 100 هزار دلار عبور خواهد کرد. بنابراین بیشتر سرمایه گذاران به دنبال حفظ بیت کوین در بلندمدت هستند.

با این ویژگی جدید وام گرفتن از کوین‌بیس، دارندگان بیت‌کوین اکنون می‌توانند مقادیر زیادی وام نقدی دریافت کنند، بدون اینکه لزوماً به بانک‌ها مراجعه کنند، نرخ‌های بهره دیوانه‌وار بپردازند یا دارایی‌های ملموس خود مانند زمین، خانه یا ماشین را به اشتراک بگذارند. این واقعا می تواند به یک راه حل اعتباری پایدار برای سرمایه گذاران بیت کوین در ایالات متحده تبدیل شود.