منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • Coinbase مجوز جدیدی برای پیشبرد فعالیت های خود کسب می کند

Coinbase مجوز جدیدی برای پیشبرد فعالیت های خود کسب می کند

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

Coinbase اعلام کرده است که شعبه مستقر در سنگاپور مجوز فعالیت در سراسر کشور را دریافت کرده است. مجوز از طریق نهاد نظارتی، مرجع پولی سنگاپور و بانک برتر آن به صرافی اعطا شد. این مجوز همچنین باعث می‌شود که صرافی دارایی‌های دیجیتال خدمات مختلف مرتبط با رمزنگاری را برای ساکنان کشوری که با دارایی‌های دیجیتال هماهنگ هستند، ارائه دهد. کاربران جدید نیز در این پلتفرم حضور خواهند داشت زیرا صرافی به دنبال افزایش پایگاه کاربران خود است.

این شرکت می خواهد ردپای خود را در سنگاپور ایجاد کند

در گفت و گو با حسن احمد، مدیرعامل این صرافی در سنگاپور، وی دریافت این مجوز در کشور را اقدامی استراتژیک برای این شرکت عنوان کرد. وی خاطرنشان کرد که سنگاپور به عنوان محرک اصلی بازار در سراسر آسیا است. این به این دلیل است که کشور و مشاغل در سراسر کشور به دارایی های دیجیتال علاقه نشان می دهند. سنگاپور همچنین به عنوان قطب فناوری Coinbase دو برابر می شود.

این شرکت دارای تیمی از مهندسان است که بر روی محلی کردن این مکان کار می کنند تا پذیرش بین المللی را تقویت کند و تعداد افراد محلی را در پلت فرم خود افزایش دهد. این شرکت قبلا خدمات خود را تحت چتر معافیت مجوزی که MAS تایید کرده بود ارائه کرده بود. با این حال، مدیرعامل گفت برنامه‌هایی برای همکاری با پلتفرم‌های سراسر کشور برای ارائه خدمات یکپارچه وجود دارد.

کوین بیس به دیگر کشورهای آسیایی چشم دوخته است

کوین بیس همچنین گفت که در حال حاضر با چندین انجمن متمرکز بر رمزنگاری در کشور در تماس است تا به گسترش دامنه آن کمک کند. برخی از آنها شامل ACCESS و SFA هستند که بر گسترش خدمات رمزنگاری به مناطق اصلی کشور متمرکز هستند. مدیرعامل همچنین اشاره کرد که با تنظیم‌کننده‌ها کار کرده‌اند تا اطمینان حاصل شود که صنعت قوانین منطقی و منصفانه برای بخش کریپتو دریافت می‌کند. همچنین می‌خواهد جدولی برای بحث در میان تنظیم‌کننده‌ها برای ایجاد قوانین دوستانه برای شرکت‌ها و افراد استفاده‌کننده از صنعت کریپتو فراهم کند.

احمد همچنین گفت که این شرکت در حال صحبت با برخی از گروه‌های دیگر است تا اطمینان حاصل شود که اعضا راهنمایی کافی برای دستیابی به اهداف خود از کار در بخش کریپتو دریافت می‌کنند. کوین بیس برای مدت طولانی در حال گسترش در آسیا بوده است و با اخبار قبلی خود در مورد ژاپن و استرالیا آمده است. احمد اشاره کرد که بازار کریپتو در آسیا فرصت خوبی برای این شرکت به نظر می رسد تا چادر خود را راه بیندازد زیرا به تدریج در حال ظهور است. این شرکت همچنین فیلیپین و ویتنام را به عنوان مکان های احتمالی برای تمرکز بعدی خود برجسته کرده است، زیرا آنها طیف گسترده ای از کاربران را بر روی بازی در اکوسیستم Web3 متمرکز کرده اند.