منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • Coinbase سوئیچ رایگان از USDT به USDC را فعال می کند و 1.5٪ جایزه APY را اضافه می کند

Coinbase سوئیچ رایگان از USDT به USDC را فعال می کند و 1.5٪ جایزه APY را اضافه می کند

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
usdc

Coinbase پذیرش دلار دیجیتال را با اجازه دادن به مشتریان برای تغییر یکپارچه از USDT (USD Tether) به USDC محبوب (USD Coin) با کارمزد صفر فشار می‌دهد. با پذیرش کنوانسیون USDT، کاربران می توانند بین این دو استیبل کوین جابجا شوند. USDC به دلیل رشد پایگاه کاربر و پشتیبانی سازمانی به سرعت به یکی از قابل اعتمادترین و معتبرترین ارزهای دیجیتال در بازار امروز تبدیل شده است.

Coinbase در سال 2018 USDC را با هدف ایجاد یک سیستم مالی جهانی بازتر تأسیس کرد. چیزی که این ارز دیجیتال را خاص می کند این است که توسط پول نقد و خزانه های آمریکا با تاریخ کوتاه ذخیره شده در بانک های تحت نظارت دولت ایالات متحده پشتیبانی می شود. این امر آن را تبدیل به یک ارز دیجیتال قابل اعتماد و معتبر می کند که برای انجام معاملات در اقتصاد دیجیتال پر سرعت امروزی ایده آل است.

مشتریان همیشه می دانند که پولشان چقدر ارزش دارد. هر ماه، Grant Thornton LLP – یکی از بزرگترین شرکت های حسابرسی، مالیاتی و مشاوره ای آمریکا – به روز رسانی در مورد ارزش هر توکن ارائه می دهد. به این ترتیب، مردم می توانند مطمئن باشند که آنچه را که انتظار دارند به دست می آورند.

با ظهور ارزهای دیجیتال، مصرف کنندگان بیشتری از ارزهای سنتی مانند دلار آمریکا دور می شوند. به نفع استیبل کوین هایی مانند USDC. از آنجایی که پول نقد و خزانه‌های آمریکا با تاریخ کوتاه در بانک‌هایی ذخیره می‌شوند که توسط دولت ایالات متحده تحت نظارت این دلار دیجیتالی هستند، USDC سطحی از امنیت و ثبات را ارائه می‌کند که بسیاری از ارزهای دیجیتال دیگر نمی‌توانند.

Coinbase در حمایت از USDC

رویدادهای جهانی اخیر باعث شده است که برخی از استیبل کوین ها در مورد دوام آنها در نتیجه رویدادهای اخیر مورد سوال قرار گیرند. در پاسخ به درخواست ها، Coinbase با آن موافقت کرده است از کلیه هزینه های مشتریان خرده فروشی برای تبدیل USDT به USDC چشم پوشی کنید. کاربران در سراسر جهان تجربه ارز دیجیتالی پایدار و قابل اعتمادی دارند که بر تعهد کوین بیس به این هدف تاکید می کند.

علاوه بر این، دارندگان حساب Coinbase در کشورهای واجد شرایط سود کسب می کنند 1.5٪ APY در دارایی‌های خود، که انگیزه بیشتری برای سرمایه‌گذاری در این ارز دیجیتال قابل اعتماد و معتبر ایجاد می‌کند.

با رعایت دقیق اصول شهرت و افشای کامل کلیه تراکنش های پولی، کاربران این امکان را دارند که از امنیت واقعی وجوه خود اطمینان داشته باشند. برخلاف سایر استیبل کوین‌ها که در برابر سوء استفاده و کلاهبرداری آسیب‌پذیر هستند، USDC بر روی یک شبکه بلاک چین مجاز ساخته شده است که شفافیت، امنیت و مسئولیت پذیری را همیشه تضمین می‌کند.

مزایای استفاده از USDC چیست؟

گزارشی در 20 اکتبر 2022 نشان داد که “3 برابر USDC بیشتر با دلار آمریکا نسبت به ارزهای غیر USD خریداری می شود” که خواستار تلاش بیشتر برای افزایش آگاهی در خارج از ایالات متحده است. Coinbase در حال ساخت بیشتر بر روی ویژگی های ramping است تا USDC را در دسترس تر کند. Coinbase قصد دارد با افزودن ویژگی‌ها و پاداش‌های بیشتر، پذیرش USDC را در خارج از ایالات متحده افزایش دهد. برای اولین بار، معاملات خرید فیات USDC در صرافی Coinbase بدون کمیسیون است.

برخلاف CBDC، USDC توسط یک نهاد خصوصی ارائه می شود. این توسعه می تواند پیشرفتی باشد که USDC برای سرنگونی USDT به عنوان استیبل کوین برتر مورد نیاز است. USDC به برنامه‌ها اجازه می‌دهد تا در هر زمان به پرداخت‌ها و خدمات مالی دسترسی داشته باشند.

امروز قیمت سکه دلار آمریکا امروز1.00 دلار آمریکا با حجم معاملات 24 ساعته 2,043,484,365 دلار است. سکه USD در 24 ساعت گذشته 0.01% کاهش یافته است. رتبه فعلی CoinMarketCap در رتبه پنجم قرار دارد و ارزش بازار زنده آن 42,708,161,428 دلار است. دارای عرضه در گردش 42,707,421,403 سکه USDC و حداکثر. عرضه در دسترس نیست

میلیاردها USDC هر روز دست به دست می‌شوند1و هر دلار دیجیتال USDC را همیشه می توان 1:1 با پول نقد مبادله کرد. اگر می خواهید در مورد کوین بیس و ویژگی های آن بیشتر بدانید، اینجا بیشتر بخوانید.

غذای فکر

در 14 سپتامبر، برایان آرمسترانگ، یکی از بنیانگذاران Coinbase، فاش کرد که این صرافی یک پورتال حمایت از کریپتو را در برنامه تلفن همراه خود ادغام کرده است. آرمسترانگ گفت که افزودن جدید به 103 میلیون کاربر تأیید شده کوین‌بیس در مورد موقعیت‌های رمزنگاری شده توسط رهبران سیاسی در محل خود کمک می‌کند. آیا Coinbase باید از مسائل سیاسی دوری کند؟ یا این ویژگی Coinbase برای کاربران مفید است؟