منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • Coinbase با Apple Pay برای ارائه خدمات رمزنگاری همکاری می کند

Coinbase با Apple Pay برای ارائه خدمات رمزنگاری همکاری می کند

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

• Coinbase سعی می کند با پرداخت های فوری مانند Apple Pay و Google Play مشارکت ایجاد کند.
• مشتریان Coinbase می توانند روزانه تا 100000 دلار در پرداخت RTP انتقال دهند.

بزرگترین پلتفرم رمزنگاری در ایالات متحده ، Coinbase ، با پذیرش روش های پرداخت جدید ، به روزرسانی رابط کاربری خود را اعلام کرد. این بار Coinbase بر روی حساب های مرتبط با Apple Pay کاربرانی که جذب رمزنگاری می شوند تمرکز می کند. اکنون مشتریان اپل می توانند ارزهای رمزنگاری شده را با استفاده از کارت نقدی که به این پلت فرم اضافه کرده اند خریداری کنند.

برنامه Apple Pay یکی از بهترین سیستم های پرداخت فوری در جهان است. در هشت ماه ابتدایی سال ، این برنامه بیش از 43 میلیون مشتری جدید ثبت کرده است. تا همین اواخر ، Apple Pay از برنامه های رمزنگاری اجتناب می کرد. با این حال ، این یک گام مثبت برای کل رمزنگاری است.

Coinbase ، با Apple Pay ، بهترین سیستم پرداخت رمزنگاری را ایجاد می کند

Apple Pay

افرادی که از صرافی رمزنگاری Coinbase برای ذخیره ارزهای رمزپایه خود استفاده می کنند ، اکنون می توانند این کار را از طریق Apple Pay انجام دهند. اعضای Coinbase می توانند توکن هایی مانند بیت کوین ، لایت کوین ، اتریوم و سایر ارزهای غیر متمرکز را در کیف پول خود خریداری کنند. پراکاش هرامانی ، مدیر معاملات پلتفرم Coinbase گفت که این روش پرداخت جدید سریع ، ایمن و تکمیل آسان است.

هدف Coinbase گسترش پذیرش ارزهای رمزنگاری شده به صورت خانوادگی است. حریرمانی نشان می دهد که آنها با بهترین گزینه ها برای خرید رمزنگاری با استفاده از کارت های بدهی سازگار شده اند. این خرید ارزهای رمزنگاری شده گسترده خواهد بود و محدودیت معامله آنها در هر 24 ساعت 100000 دلار است.

Apple Pay قول می دهد بهترین سیستم خود را ارائه دهد که در تمام طول هفته بدون وقفه کار می کند. از طریق برنامه پرداخت ، مشتری می تواند سپرده های فوری یا برداشت با نرخ کمیسیون مقرون به صرفه داشته باشد.

Google Play همچنین می تواند با Coinbase کار کند

همچنین انتظار می رود که پلت فرم Coinbase با Google Play کار کند. سرمایه گذاران کریپتو منتظر این همکاری با Google Play هستند تا پذیرش رمزنگاری به میزان قابل توجهی افزایش یابد.

این ادغام بین دو شرکت به نفع Coinbase خواهد بود زیرا باعث افزایش مشتریان با استفاده از این پلت فرم می شود. با این حال ، این بستگی به محدودیت های مبادله رمزنگاری در تعداد کشورهای پشتیبانی شده نیز دارد.

در حال حاضر ، Coinbase کیک را به عنوان اولین پلتفرم ارزهای رمزنگاری شده پذیرفته که برداشت RTP را با اپلیکیشن اپل پذیرفته است. این فناوری پرداخت های خودکار می تواند معاملات رمزنگاری را که در حال بهبود است ، تقویت کند.

طرفداران ارزهای رمزنگاری شده هم اکنون می توانند توکن های خود را از طریق Apple Pay و در آینده ای نزدیک از Google Play خریداری کنند. از آنجا که محدودیت معاملات روزانه بالا است ، یک کاربر امروز می تواند حداکثر 2 بیت کوین خریداری کند.

Coinbase در بازار غیر متمرکز دوباره پا می گیرد و ممکن است با تبدیل شدن به بهترین مروج ارزهای رمزنگاری ، نقطه عطفی باشد. صرافی رمز ارز مشتاق این مشارکت های جدید است و به زودی پیشرفت های دیگری را که به نفع بازار دیجیتال است اعلام می کند.