منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • Coinbase با شکایت در مورد تصادف Terra مورد شکایت قرار گرفت

Coinbase با شکایت در مورد تصادف Terra مورد شکایت قرار گرفت

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

Coinbase بار دیگر با شکایت دیگری به دلیل مشکلات ناشی از بدبختی که توسط Terraform Labs متحمل شد، مورد انتقاد قرار گرفت. با توجه به جزئیات بایگانی، این شرکت نتوانست به کاربران هشدار دهد که با شرکت مادر LUNA، Terra، رابطه ثابتی دارد. سرمایه گذاران همچنین از این که صرافی رمزارزها به سرعت برای کمک به آنها برای کاهش ضررهایی که در زمان شروع مشکل متحمل شدند، اقدام نکرد، ناراحت هستند.

سرمایه گذاران کوین بیس را مقصر زیان می دانند

بر اساس گزارش ها، این دومین شکایتی است که شرکت به دنبال آن است و اولین شکایت چند هفته پیش است. اولین مورد شامل دارندگان توکن GYEN آسیب دیده بود که به دنبال غرامت برای نقش Coinbase در زمانی که توکن در سال گذشته depegg شد. در دادخواستی که روز پنجشنبه در دادگاه ارائه شد، اشاره شد که این شرکت قبل از حمایت از فهرست TerraUSD، تحقیقات کاملی انجام نداده است.

برخی از سرمایه گذاران همچنین ادعا کردند که این شرکت نمی تواند خطرات ناشی از خرید و تجارت استیبل کوین را به درستی در پلتفرم خود بیان کند. سرمایه‌گذاران اشاره می‌کنند که برخلاف سایر پلتفرم‌ها که خطرات ایده‌آلی را که کاربران در معرض آن هستند بیان می‌کنند، کوین‌بیس فقط به کاربران خود اطلاع می‌دهد که استیبل کوین دقیقاً مانند سایر پلتفرم‌های موجود در بازار ارز دیجیتال است.

صرافی در حال مبارزه با دعوی حقوقی مربوط به GYEN است

جزئیات فهرست همچنین Coinbase Ventures را به عنوان یکی از قوی‌ترین شرکت‌هایی که از Terraform Labs پشتیبانی می‌کند، مشخص کرد. بازوی مذکور این شرکت موظف به انجام سرمایه گذاری های با ارزش برای کسب سود می باشد. سرمایه گذاران ذکر کردند که این رابطه یکی از دلایلی بود که کوین بیس نتوانست کاربران را از خطرات بالای خرید و معامله استیبل کوین آگاه کند. سرمایه گذاران آسیب دیده توسط اشخاص حقوقی در سه شرکت در ایالات متحده آمریکا نمایندگی می شوند.

یکی از شرکت های حقوقی نیز بخشی از تیم حقوقی است که سرمایه گذاران را در تلاش برای وادار کردن شرکت به پرداخت غرامت به سرمایه گذاران استیبل کوین GYEN نمایندگی می کند. سرمایه گذاران پس از اینکه ارزش استیبل کوین مذکور تا حد ممکن بالا رفت و قبل از اینکه به شدت کاهش یابد، شروع به شکایت کردند. این باعث شد تا این شرکت محدودیت و تعلیق حساب های متعلق به برخی از کاربران را در این پلتفرم ایجاد کند. بر اساس این دادخواست، برخی از کاربران در نتیجه depegging رخ داده متحمل خسارات سنگین شده اند.