منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • Coinbase از ویژگی های امنیتی جدید برای NFT ها رونمایی کرد

Coinbase از ویژگی های امنیتی جدید برای NFT ها رونمایی کرد

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

Coinbase اعلام کرده است که در حال راه اندازی یک ویژگی جدید است تا به کاربران NFT کمک کند تا از هنر دیجیتال خود در برابر سرقت های احتمالی محافظت کنند. در بیانیه مفصل منتشر شده توسط این شرکت ذکر شده است که اکنون بر روی طیف گسترده ای از رابط های کاربر پسند و امن تمرکز دارد. علاوه بر این، طبق گفته این شرکت رمزنگاری، برخی از ویژگی‌ها به کار گرفته می‌شوند که به کاربران کمک می‌کند تا در حین انجام سایر فعالیت‌ها، اپلیکیشن را به‌طور یکپارچه اجرا کنند.

کوین بیس می خواهد به کاربران کمک کند تا از NFT های خود محافظت کنند

Coinbase تایید کرد که برخی از ویژگی‌هایی که اضافه می‌شوند شامل سیستم پیش‌نمایش، هشدارهای تایید و سیستمی است که به طور خودکار dApp‌های پرچم‌دار را شناسایی می‌کند و ویژگی دیگری که airdropsهای مخرب را حذف می‌کند. در توضیح، Coinbase اشاره کرد که این سیستم به دنبال آموزش کاربران در مورد تغییرات مختلفی است که کیف پول آنها در صورت امضای قرارداد می تواند متحمل شود.

ویژگی تأیید توکن همچنین به کاربران اطلاع می‌دهد که آیا dApp سعی می‌کند بدون اجازه NFT‌های آن‌ها را بگیرد. اگر معامله‌گران بخواهند با چنین dApp تعامل داشته باشند، یک پیام بازشو به آنها در مورد عواقب آن هشدار می‌دهد و می‌توانند آن را نادیده بگیرند و معامله را ادامه دهند. به این ترتیب، آنها می توانند به کاربران کمک کنند تا ضرر NFT های خود را محدود به عوامل مخربی کنند که در کلاهبرداری های فیشینگ و سایر روش های مخرب دخیل هستند.

هکرها همچنان کاربران را هدف قرار می دهند

در پست وبلاگ، یکی از مدیران Coinbase اشاره کرد که ویژگی‌های جدید به دلیل ماهیت فنی انجام اقدامات با استفاده از رمزنگاری ضروری است. او همچنین خاطرنشان کرد که از آنجایی که کاربران دانش لازم برای هدایت فرآیند کریپتو را ندارند، اغلب با پیوندهای مخرب و سایر کلاهبرداری ها هدف قرار می گیرند. کوین بیس همچنین یک ویژگی اضافه کرده است که به طور خودکار کاربران را قادر می سازد تا کیف پول خود را از برنامه های مختلف جدا کنند. این شرکت همچنین به کاربران با کیف پول های مختلف کمک می کند تا آنها را در یک کیف پول تزریق کنند.

این ویژگی جدید پس از یک کلاهبرداری گسترده فیشینگ که به کوین رز کشیده شد، با کلاهبردارانی که حدود 1 میلیون دلار از کیف پول او سرقت کردند، ظاهر شد. کلاهبرداری‌های رمزنگاری پس از سکوتی که چند هفته پیش بازار شاهد آن بود، دوباره بیداد می‌کند. بر اساس منابع مختلف، Azuki NFT و حساب رسمی توییتر Robinhood در معرض نفوذ قرار گرفتند و کاربران آن‌ها از سرمایه‌شان به میلیون‌ها نفر کلاهبرداری کردند. با این حال، شرکت‌های کیف پول به کاربران هشدار داده‌اند که از پیوندهای فیشینگ و وب‌سایت‌های نامعتبر که هدایای جعلی را تبلیغ می‌کنند، خودداری کنند.