منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • CNN جزئیات مربوط به تعلیق پروژه NFT خود را اعلام می کند

CNN جزئیات مربوط به تعلیق پروژه NFT خود را اعلام می کند

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

CNN دارد اعلام کرد که در حال بازگشت به پروژه است که قرار بود آن را وارد بخش کریپتو کند. شبکه خبری کابلی اعلام کرد که تجربه Web3 آن دیگر طبق برنامه پیش نخواهد رفت. در خبر فوری این شرکت در توییتر آمده است که تصمیم گیرندگان تصمیم گرفته اند با این پروژه خداحافظی کنند. با این حال، این اطلاعیه در توییتر به جزئیات بیشتری وارد نشده است.

CNN قصد دارد به خریداران غرامت بدهد

CNN در سال 2021 Vault را به عنوان یک پروژه NFT ایجاد کرد که باعث می شود کاربران NFT هایی را خریداری کنند که رویدادهای خبری مهم در سراسر جهان را به یادگار می آورند. جزئیات سی‌ان‌ان اشاره می‌کند که این پروژه در ابتدا تنها شش ماه طول می‌کشد، اما حمایت گسترده در آن دوره آن را بزرگ‌تر کرد.

در این بیانیه همچنین اشاره شده است که این شرکت مفتخر است که با خبرنگاران در سراسر جهان برای دستیابی به دستاوردهای اندک آنها همکاری کرده است. با این حال، زمان تماس برای پروژه فرا رسیده بود. این شرکت همچنین تصریح کرد که از ورود خود به اکوسیستم Web3 چیزهای زیادی به دست آورده است و از این تجربه برای اطمینان از بهتر بودن پروژه های آینده خود در اکوسیستم استفاده خواهد کرد. در این بیانیه تصریح شده است که Vault NFT به رشد خود ادامه خواهد داد و کاربران علاقه مند می توانند اطلاعات بیشتری در مورد آن به دست آورند.

کاربران از این حرکت نارضایتی نشان می دهند

اعتراض گسترده ای از سوی کاربران در بازار NFT به وجود آمده است و برخی آن را به عنوان یک قالیچه توسط پلت فرم خبری برچسب گذاری می کنند. زمانی که این شرکت سال گذشته این ایده را مطرح کرد، اظهار داشت که انتظار دارد Vault بیش از شش ماه برنامه ریزی شده برای آزمایش تمدید شود. همچنین به کاربران قول داده است که هر هفته داستان‌های مهم را منتشر کند. برخی از کاربران همچنین ادعا کردند که تا ماه گذشته، CNN در حال آزمایش برخی از ویژگی‌های مهم بوده است.

با این حال، یکی از کارکنان ناسازگاری CNN اشاره کرده است که کاربران درگیر در NFT ها به هر طریقی غرامت دریافت خواهند کرد. او خاطرنشان کرد که کاربرانی که NFT خریداری می کنند با استیبل کوین یا توکن دیگری جبران می شوند. کارکنان اشاره کردند که روی جزئیات در حال کار است، اما تاکید کردند که شرکت تنها 20 درصد از قیمت ضرابخانه را برای هر NFT به کسانی که آنها را خریداری کرده اند، پرداخت می کند. او اشاره کرد که بازار Vault به کار خود ادامه خواهد داد و مجموعه ها با ارزش باقی خواهند ماند. در طول راه اندازی Vault، این شرکت با استارت آپ های زیادی همکاری کرد تا این پروژه را زنده کند.