منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • ClubRare، اولین بازار NFT فیزیکی فول استک، با رشد شبکه اتریوم در سطح جهانی گسترش می یابد.

ClubRare، اولین بازار NFT فیزیکی فول استک، با رشد شبکه اتریوم در سطح جهانی گسترش می یابد.

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

صنعت تجارت الکترونیک به دلیل هزینه‌های بالای بازاریابی و هزینه‌های سرمایه‌گذاری در زیرساخت، هنوز به کمک بسیاری از سازندگان نیاز دارد.

ClubRare پروژه ای است که برای معرفی فناوری Web3 در بخش تجارت الکترونیک و خرده فروشی آغاز شد. ایالات متحده آمریکا، کانادا، اروپا، آمریکای جنوبی و آسیا همگی در این گروه بین المللی از متخصصان تجارت الکترونیک و Web3 نمایندگی دارند.

بسیاری از سازندگان محصولات فیزیکی می‌توانند از محیط تجارت الکترونیکی که تیم ClubRare ارائه می‌کند، بهره‌مند شوند، محیطی که با فناوری غیرمتمرکز و بهینه‌سازی کارآمدی طراحی شده است.

هدف ClubRare توسعه بازاری در Web3 است که بر کلکسیونرها و اقلام ملموس متمرکز باشد، به پلی بین دنیای مجازی و دنیای واقعی تبدیل شود و به مردم این امکان را بدهد که آینده خود را چه به صورت آنلاین و چه آفلاین تعیین کنند.

شایان ذکر است، ClubRare بر این فرض عمل می کند که فرد (هم مشتری و هم فروشنده)، نه واسطه، نیروی محرکه تجارت الکترونیک است.

پلتفرم Phygital NFT

ClubRare یک پلت فرم یک مرحله ای است که به سازندگان فیزیکی اجازه می دهد تا NFT های فیزیکی را با یک کلیک ایجاد کنند و همچنین اتصال و یکپارچه سازی متاورس را انجام دهند.

کلکسیونرها در خط مقدم تلاش های ClubRare برای ایجاد چشم اندازهای توزیع تجاری و فیزیکی در آینده هستند.

این پلتفرم که بومی Web3 است، با پیوند دادن مستقیم آنها به سازندگان، اتصال سازندگان به طور مستقیم به Metaverse و اتصال Metaverse به دنیای واقعی، به افراد قدرت بیشتری می دهد.

فراتر از قلمرو محسوس و قلمرو دیجیتال، ClubRare استاندارد صنعتی در مورد بازارهای فیژیتال است.

در ClubRare، کلکسیونرها می توانند با یکدیگر و با هنرمندان و طراحانی که کارشان را دوست دارند تعامل داشته باشند.

قابل ذکر است، اعضای جامعه می‌توانند بر رشد اکوسیستم تأثیر بگذارند، جوایز فیزیکی و دیجیتالی بی‌نظیری را برنده شوند و با استفاده از پروتکل‌های مدیریتی پیشرفته، حضور خود را در Metaverse تثبیت کنند.

مسابقه ای برای اهدای 100000 دلار

به منظور جشن گرفتن تکمیل تست جهانی بتا برای اولین پلتفرم فول استک Phygital NFT و جذب اعضا برای جامعه اولیه، این تیم در حال حاضر رویدادی را برگزار می کند که در آن جوایزی با ارزش کل 100K به شما اهدا خواهد شد. دلار آمریکا.

رویداد LP Competition از 2 نوامبر آغاز شد. به‌عنوان بخشی از این کمپین، شرکت‌کنندگان اولیه انجمن، توکن‌های غیرعادی باشگاه را با ۱۰۰ هزار دلار دریافت خواهند کرد. علاوه بر این، نسخه بتای ClubRare Marketplace نسخه 2 در طول این ماه در دسترس خواهد بود.

علاوه بر این، ClubRare Partners Day دو بار در ماه دسامبر، یک بار در Metaverse و یک بار در شهر نیویورک برگزار خواهد شد.

NFT فیزیکی دنیای واقعی و متاورس را به هم پیوند می دهد!

با استفاده از فناوری NFT، اقلام دنیای واقعی ممکن است در Metaverse آپلود شوند، جمع آوری شوند، مبادله شوند، و حتی از طریق پلتفرم ClubRare، یک شبکه فیزیکی برای تجارت دارایی، سرمایه گذاری شوند.

کاربران همچنین می توانند آیتم های اصلی خود را پس از اتصال به حساب های NFT خود در ClubRare آپلود کنند. تجارت کالاهای واقعی مرتبط با NFT با مکان، زمان یا زبان محدود نمی شود.

کاربران این امکان را دارند که محصولات معتبر را دریافت و نگهداری کنند و همچنین بدون داشتن واقعی محصولات، از فروش مجدد NFT درآمد کسب کنند.

علاوه بر این، وب‌سایت کاربرپسند ClubRare خلاصه‌ای از برجسته‌ترین مجموعه‌ها، جدیدترین نسخه‌ها و مجموعه‌هایی که بیشترین بازدید را داشته‌اند را ارائه می‌دهد.

دارایی‌های فیگیتال به دسته‌هایی از کیف دستی و ساعت گرفته تا جواهرات و آشپزی و همچنین هنر و کفش تقسیم می‌شوند.

چه چیزی باعث تفاوت می شود؟

Club Rare 2.5٪ از هزینه تراکنش را دریافت می کند که 50٪ یا بیشتر به کاربری که از Club Rare استفاده کرده است بازپرداخت می شود.

در پایان، درآمد کمیسیون واقعی Club Rare حدود 1٪ است و این بخش در صندوق توسعه دهنده قرار می گیرد.

نه تنها Club Rare تجارت الکترونیکی را برای توکن‌های غیرقابل تعویض (NFT) فراهم می‌کند، بلکه دهانه‌های فیزیکی را نیز ارائه می‌کند. این پلتفرم بر روی Web3 ساخته شده است.

شرکای اصلی تیم عبارتند از The Sandbox، MXN Holdings، Budweiser، MetaZ، Relevant Customs، Naeem Khan.

از Web3 تا WebMe و فراتر از آن

محیط ClubRare به عنوان یک مکان متاورس انتخاب شده و رایگان برای همه که فقط برای کلکسیونرها طراحی شده است، تحقق خواهد یافت.

هر شخصی می‌تواند نمایشگاه متاورس خود را شخصی‌سازی کند و استارت‌آپ‌های مختلف می‌توانند کالاهای خود را مستقیماً در منطقه خرید دیجیتال تبلیغ کنند.

کلکسیونرها می توانند از طریق مشارکت در گفتگو با سایر اعضای انجمن ClubRare، دسترسی به امکانات منحصر به فرد در انجمن خود و پیوند با سایر پلتفرم های متاورس، مکانی را ایجاد کنند که منحصراً متعلق به آنها باشد.

علاوه بر این، پشتیبانی از راه حل باطن توسط پلت فرم فعال می شود.