منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • Cleanspark تاسیسات استخراج BTC را با ظرفیت 86 مگاوات خریداری می کند

Cleanspark تاسیسات استخراج BTC را با ظرفیت 86 مگاوات خریداری می کند

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

به دلیل هجوم کمتر سرمایه، بازار برای مدتی برای معدنچیان و سرمایه گذاران نامطلوب باقی مانده است. با وجود نزولی، برخی از شرکت های معدنی به توسعه ظرفیت عملیاتی خود ادامه داده اند. Cleanspark یکی از آن نام هایی است که همچنان به دنبال خدمات پیشرفته بوده است. مقدار قابل توجهی به ظرفیت خود اضافه کرده است و مشتاقانه منتظر افزایش بیشتر آن است.

این سایت یک سایت جدید برای اهداف معدن در واشنگتن، جورجیا افتتاح کرده است. ظرفیت سایت مذکور 36 مگاوات بوده و تا 86 مگاوات قابل افزایش است. همانطور که ظرفیت عملیاتی خود را گسترش داده است، هش خود را نیز به میزان قابل توجهی افزایش خواهد داد. این یک مرکز استخراج بیت کوین آماده پلاگین است. با ادامه پذیرش نهادی بیت کوین، به رشد شرکت کمک خواهد کرد.

در اینجا مروری کوتاه بر توسعه Cleanspark در ظرفیت عملیاتی آن و چگونگی سود آن برای شرکت است.

Cleanspark عملیات استخراج معدن در گرجستان را گسترش می دهد

Cleanspark یک شرکت استخراج بیت کوین در جورجیا است که به صورت عمومی ثبت شده است که رشد قابل توجهی در ظرفیت خود داشته است. طبق به‌روزرسانی‌های موجود، 1061 ماینر بیت‌کوین را با قیمتی با تخفیف خریداری کرده است. این مرکز در واشنگتن، شهرستان ویلکس، جورجیا واقع شده است. بر اساس بیانیه رسمی، تاسیسات تازه خریداری شده حدود 86 مگاوات ظرفیت دارد. Cleanspark آن را به قیمت 16.2 میلیون دلار خریداری کرد که در مقایسه با قیمت های بازار، قیمتی با تخفیف دارد.

طبق بیانیه مطبوعاتی Cleanspark، این شرکت همچنین 3400 دکل Antminer S19 را خریداری کرده است. مبلغ هزینه شده برای خرید این دکل ها حدود 8.9 میلیون دلار است. قدرت هش برای ریگ های Antminer حدود 340 پتاهاش در ثانیه (PH/s) است. قبلاً فضای ماشین‌هایی را که برای آنها پول پرداخت می‌شود و ماشین‌هایی که قرار است در روزهای آینده خریداری شوند پر می‌کند.

تسهیلات جدید سومین مورد را به تاسیسات استخراج بیت کوین انرژی پاک اضافه می کند. این شرکت گفت که قصد دارد زیرساخت های تاسیسات را توسعه دهد و در عین حال فرصت های شغلی در این زمینه را نیز بهبود بخشد. سایت خریداری شده از منابع انرژی کم کربن مانند هسته ای برای استخراج بیت کوین استفاده می کند.

Cleanspark و گسترش خدمات آن

از آنجایی که تسهیلات جدید خریداری شده است، خدمات شرکت را گسترش داده و با ظرفیت افزایش یافته فعالیت خواهد کرد. زک برادفورد، مدیر عامل کلینسپارک، گفت که آنها برای گسترش ردپای خود در جورجیا هیجان زده هستند. آقای برادفورد گفت، از آنجایی که بازار به کار بر روی ادغام ادامه داده است، آنها خوش شانس هستند که در سمت خرید قرار دارند. آنها برنامه هایی برای تمرکز بر پایداری و به حداکثر رساندن ارزش سرمایه گذاری سهامداران در شرکت دارند.

Cleanspark در 30 روز گذشته شاهد افزایش سود بوده است. داده های موجود نشان می دهد که 10.54 درصد افزایش یافته است، اما داده های سالانه زیان را نشان می دهد. CLSK طی یک سال گذشته 67.86 درصد از دست داده است. حرکت جدید گامی به سوی تحکیم است که به رشد ارزش آن کمک می کند. روند کلی برای شرکت های مختلف به دلیل نزولی شدیدی که بازار با آن مواجه بود، روند نزولی را نشان می دهد.

همانطور که قیمت بیت کوین کاهش یافته است، به درآمد استخراج نیز آسیب وارد کرده است. نرخ هش دارایی رمزنگاری مذکور در سه ماهه دوم سال 2022 در مقایسه با سه ماهه اول، حدود 1.7 درصد کاهش یافت. ادامه سفارش ماینرهای ASIC، Cleanspark را به موقعیت بی سابقه ای در بازار رسانده است.

نتیجه

شرکت ماینینگ بیت کوین Cleanspark اعلام کرده است که امکانات استخراج بیت کوین خود را گسترش داده است. این کار را با خرید یک تاسیسات 86 مگاواتی در واشنگتن، جورجیا انجام داد. تسهیلات مذکور با نرخ تخفیفی خریداری شد. از آنجایی که Cleanspark ظرفیت استخراج بیت کوین خود را افزایش داده است، با افزایش مجدد بازار، اهرمی را به دست خواهد آورد. ضمن اینکه باعث ایجاد فرصت های شغلی برای بومیان منطقه مذکور می شود.