منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • Chainalysis به اتریوم برای موفقیت پس از ادغام توصیه می کند

Chainalysis به اتریوم برای موفقیت پس از ادغام توصیه می کند

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

Chainalysis، پلتفرم محبوب تجزیه و تحلیل زنجیره ای، به بحث ادغام اتریوم پرداخته و رویدادهای پس از به روز رسانی را پیش بینی کرده است. طبق گفته این شرکت، اتریوم می تواند پس از ادغام در بالای صفحه قرار گیرد. در بیانیه خود، این شرکت تجزیه و تحلیل معتقد است که اتریوم می تواند از نظر قیمت از سایر دارایی های دیجیتال جلوتر باشد تا ادعای صعود به صدر بازار را داشته باشد. پلتفرم معتقد است یکی از این دلایل، سود سهام است.

Chainalysis افزایش قیمت اتریوم را پیش بینی می کند

به گفته Chainalysis، بازدهی که معامله‌گران پس از ادغام از توکن کسب می‌کنند، دلیل کافی برای سوق دادن معامله‌گران نهادی به بازار است. این شرکت بر این باور است که با هجوم تقاضای نهادی کافی، دارایی فضای کافی برای رشد به اوج خواهد داشت و بیت کوین را در این فرآیند به چالش می کشد.

این پلتفرم همچنین سهامداری را به اوراق قرضه سازگار با محیط زیست و سایر ابزارهای مالی تشبیه کرد. گزارش این شرکت تجزیه و تحلیل ادعا می کند که اتریوم می تواند حدود 15 درصد پاداش به کاربران ارائه دهد، و ادعا می کند که اوراق قرضه ای را که بسیار کمتر از آن از نظر پاداش ارائه می دهند، جایگزین می کند. با این کار، قیمت این دارایی می تواند از دیگر ارزهای دیجیتال موجود در بازار جدا شود زیرا یکی از امتیازات بخش خواهد بود.

انتظار می‌رود که ادغام در بیشتر معامله‌گران خرده‌فروشی رانده شود

طبق داده‌هایی که Chainalysis منتشر کرد، تعداد سهامداران نهادی در اکوسیستم اتریوم به طور پیوسته در حال افزایش است. این رقم از رقم کوچک 200 در ژانویه سال گذشته به بیش از 1000 در پایان اوت رسیده است. این پلتفرم گفت که اگر این تعداد پس از رویداد به سرعت افزایش یابد، نظریه خود را تأیید می کند که بازیگران سازمانی اتریوم را منبع خوبی برای کسب سود در بازار می دانند. به غیر از معامله گران نهادی، Chainalysis همچنین انتظار دارد که اتریوم بتواند معامله گران خرده فروشی از سایر جوامع توکن در بازار را جذب کند.

در حال حاضر، معامله گرانی که اتریوم خود را به اشتراک گذاشته اند، تا حدود 12 ماه پس از وقوع رویداد Merge، نمی توانند آنها را خارج کنند. عامل دیگری که بر آن تاکید شده کاهش انرژی مورد نیاز است زیرا شبکه به یک اثبات سهام جدید تبدیل می شود. اکثر پلتفرم‌های بازار این حرکت اتریوم را ستایش می‌کنند، زیرا معتقدند این انتقال چیز خوبی برای اقتصاد خواهد داشت.