منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • Central Retail Corp در حال ارزیابی ارز دیجیتال خود است که می تواند به زودی توسط مشتریان استفاده شود

Central Retail Corp در حال ارزیابی ارز دیجیتال خود است که می تواند به زودی توسط مشتریان استفاده شود

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

TL; DR خرابی

  • فروشگاه معروف اوت لت از کارمندان استفاده می کند تا اطمینان حاصل کند که C-Coin برتر از بازی خود است.
  • ارز دیجیتال در حال حاضر نشانه های مثبتی از خود نشان می دهد و می تواند در زمان مناسب مورد استفاده قرار گیرد.

Central Retail Corp.، یک فروشگاه خرید پیشرو که بیش از 50 استان تایلند را پوشش می دهد، یک ارز دیجیتال C-Coin را برای آزمایش ایجاد کرده است. تیم نوآوری این شرکت بیش از یک سال پیش این رمزارز را توسعه داد.

در مراحل اولیه توسعه، می‌توانید سکه‌ها را در ماشین‌های فروش بازخرید کنید. با این حال، این برنامه تغییر کرد تا به کسب و کار رو به رشد آنها رسیدگی کند.

این فروشگاه برای بیش از 70000 کارمند در فروشگاه های مختلف خود، ارز مبتنی بر بلاک چین صادر می کند. کریپتو بخشی از حقوق آنها نیست، بلکه یک پاداش است.

کارمندان می توانند از سی کوین برای خرید از فروشگاه های مختلف به جای پول نقد استفاده کنند. فروشگاه های زنجیره ای در حال آزمایش سکه رمزنگاری هستند تا عملکرد آن را قبل از عرضه به عموم مردم مشخص کند.

Central Retail Corp آخرین مراحل رمزنگاری را اجرا می کند

شرکتی که بیش از 2000 فروشگاه دارد امیدوار است مشتریانش بتوانند به زودی از آن برای پرداخت استفاده کنند. مرحله سندباکس به زودی به پایان می رسد. این فروشگاه فروشگاه های دیگری در خارج از تایلند دارد. بیش از 100 فروشگاه در ویتنام و حدود 10 فروشگاه در ایتالیا وجود دارد.

Kowin Kulruchakorn، رئیس نوآوری در خرده فروشی مرکزی، گفت که آنها نمی توانند جزئیات توزیع سکه را فاش کنند. وی خاطرنشان کرد که با گذشت زمان، آنها متوجه خواهند شد که آیا آن را برای معامله فهرست کنند یا خیر.

C-Coin هنوز در حال انجام است و این شرکت به زودی جزئیات بیشتری را فاش خواهد کرد. فروشگاه بزرگ پیشرو در تایلند از پیشرفت خود راضی است. ادغام کریپتو با کارمندانش، آنها را به موفقیت آن امیدوار کرده است.

خدمات مالی مدرن

سایر شرکت‌ها در این کشور علاقه‌مند به توسعه و استفاده از ارزهای دیجیتال هستند. بانک تایلند (BOT) همچنین می تواند یک ارز دیجیتال بانک مرکزی خرده فروشی راه اندازی کند. آنها بر این باورند که نسل جدیدی از خدمات مالی وجود دارد و مایلند از پیشرفت های فناوری استقبال کنند.

این بانک امیدوار است که یک بات دیجیتال کارایی خدمات در بخش مالی را تغییر دهد. آنها امیدوارند که این ارز به مردم کمک کند تا دسترسی خود را به خدمات بانکی افزایش دهند.

خانواده Chirathivat شرکت مرکزی خرده فروشی را اداره می کنند. آنها بیش از 60 درصد از شرکت را در اختیار دارند.

گروه سنترال که از نزدیک برگزار می شود، مراکز خرید خود را تحت برندهای مرکزی، مرکزی سفارت و فروشگاه های تخصصی اداره می کند.

جامعه مرکز نوآوری های خرده فروشی مرکزی است. به همین دلیل است که این شرکت متعهد به پیشگامی در فناوری و تجربیات مدرن برای پاسخگویی به نیازهای مختلف است.

با C-Coin، این شرکت قصد دارد سبک زندگی مشتریان خود را توسعه دهد و به طور کلی جوامع را ارتقا دهد.