منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • CBDC کره آزمایش CBDC را بر روی گوشی های سامسونگ گلکسی آزمایش می کند

CBDC کره آزمایش CBDC را بر روی گوشی های سامسونگ گلکسی آزمایش می کند

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

  • کره CBDC را بر روی گوشی های کهکشان سامسونگ آزمایش کرد
  • آزمایش آزمایشی برای کمک به تعیین امکان انجام پرداخت از طریق تلفن های همراه
  • سامسونگ ادغام رمزنگاری بر روی سخت افزار تلفن را آغاز می کند

گزارشاتی منتشر شده است که نشان می دهد بانک مرکزی کورا آزمایش CBDC کره را بر روی تلفن های هوشمند سامسونگ گلکسی آغاز کرده است. این بر اساس گزارش های محلی در کره است.

در ماه مه ، بانک مرکزی کره اعلام کرد که پیشنهاد خود را برای انتخاب تأمین کننده فناوری خود اعلام می کند. پس از رفت و برگشت زیاد در این روند ، Ground X ، که بستر Klaytn آن میزبان CBDC است ، برای این کار انتخاب شد.

اساساً ، آنچه که آزمایش آزمایشی CBDC کره در گوشی های گلکسی سامسونگ به آن می انجامد ، به طور خاص آزمایش عملی بودن پرداخت های دیجیتالی در گوشی های کهکشان است.

گزارش محلی در کره نشان می دهد که آزمایش آزمایشی به بررسی امکان انجام پرداخت از طریق تلفن های همراه با استفاده از ارز دیجیتال بدون دسترسی به اینترنت یا ارسال حواله های CBDC به سایر تلفن های همراه یا سایر حساب های بانکی متصل کمک می کند.

طبق گزارشات ، اولین مرحله از آزمایش CBDC کره در تلفن های کهکشانی تا ماه دسامبر ادامه می یابد و به فناوری مناسب دسترسی پیدا می کند. مرحله دوم از ژانویه تا ژوئن 2022 آغاز می شود ، دسترسی به اقدامات عملی بانک کره با گسترش شیوه های بانکی خود برای ترکیب CBDC.

CBDC ها ارزهای دیجیتالی مورد حمایت بانک مرکزی هستند که هدف آنها ارائه جایگزین های دیجیتالی به ارزهای فیات یک کشور است. اکثر کشورها روی توسعه کشور خود کار می کنند ، چین از سال 2021 یوان دیجیتالی خود را آزمایش کرده است.

قبل از آزمایش CBDC کره ، سامسونگ و یکپارچه سازی رمزنگاری

قبل از آزمایش CBDC کره ، سامسونگ از سال 2019 رمزنگاری را در سخت افزار گوشی های هوشمند خود ادغام کرده است. سامسونگ S10 با کیف پول رمزنگاری داخلی ساخته شد و مدل S20 قابلیت های بلاک چین یکپارچه را با Blockchain Keystore توسعه داد.

در صورت موفقیت CBDC در سامسونگ گلکسی ، در صورت موفقیت آمیز بودن ، کره اولین کشوری خواهد بود که جایگزین CBDC را برای خدماتی مانند Apple Pay و Google Pay ارائه می دهد که امکان پرداخت تلفن بدون تماس بدون نیاز به اتصال به اینترنت را فراهم می کند.