منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • Cardano Staking اکنون در بانک Sygnum سوئیس قابل دسترسی است

Cardano Staking اکنون در بانک Sygnum سوئیس قابل دسترسی است

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

بانک سیگنوم، یک بانک دوستدار ارزهای دیجیتال و یکی از اولین بانک‌های دارایی دیجیتال در جهان، سکه اصلی بلاک چین کاردانو، ADA را به سبد سهام خود اضافه کرده است.

در اطلاعیه‌ای ویژه در روز سه‌شنبه، این شرکت گفت که مشتریان اکنون می‌توانند کاردانو را از کیف پول فعلی خود به اشتراک بگذارند و جوایزی دریافت کنند. Sygnum در حال حاضر اشتراک گذاری روی اتریوم، رایانه اینترنتی و تزوس را امکان پذیر می کند.

امنیت در سطح سازمانی برای سرویس‌های سهام Sygnum با کیف پول‌های مجزا، مدیریت کلید خصوصی امن، و معماری امنیتی چندلایه، که کاملاً با پلتفرم بانکی آن یکپارچه شده‌اند، تضمین می‌شود.

Staking رویه شرکت در اعتبارسنجی تراکنش بلاک چین PoS در ازای پاداش های سهام است. بلاک چین‌های PoS، برخلاف شبکه‌های اثبات کار مانند بیت‌کوین (BTC)، به جای فعالیت‌های ماینینگ برای حفظ شبکه، به قفل کردن پول توسط کاربران بستگی دارند.

Sygnum، یک بانک مهم که در سوئیس تنظیم می‌شود، حدود دو سال پیش سهامداری ارزهای دیجیتال را معرفی کرد و در نوامبر 2020 سهام Tezos را راه‌اندازی کرد. در جولای 2021، Sygnum همچنین اعلام کرد که سهام Ethereum 2.0 را در شبکه خود در دسترس قرار می‌دهد.

توماس آیکنبرگر، رئیس واحدهای تجاری در بانک سیگنوم، در مورد این خبر اظهار نظر کرد و گفت:

«تقاضا برای ظرفیت کسب جوایز با امتیازهای مثبت از پروتکل‌های زیربنایی نیز همچنان با افزایش پذیرش نهادی دارایی‌های دیجیتال افزایش می‌یابد. مشتریان ما می‌توانند از میان گزینه‌های مختلف سرمایه‌گذاری با راه‌حل سهامداری در سطح بانکی Sygnum، که اکنون شامل Cardano می‌شود، و با ایمنی و اطمینان یک بانک دارای مجوز پشتیبانی می‌شود، انتخاب کنند.

ارزش سرویس Staking Sygnum برای کاربران Cardano

شایان ذکر است که Sygnum یکی از بهترین خدمات اشتراک ارز دیجیتال را ارائه می دهد. زیرساخت بانکی سیگنوم به طور کامل با سرویس سهامداری آن مرتبط است. علاوه بر این، از طریق کیف پول‌های مجزا، مدیریت قوی کلید خصوصی و زیرساخت امنیتی چند لایه، امنیت کاربران تضمین می‌شود.

مدیر عامل بنیاد کاردانو، فردریک گرگارد، از این توسعه ابراز هیجان کرد و از کاربران Sygnum در اکوسیستم کاردانو استقبال کرد.

به گفته Gregaard، با این گزینه جدید، مشتریان Sygnum ممکن است در اکوسیستم شرکت شرکت کنند و بدون نیاز به انتقال یا قفل دارایی های خود از سهام بدون ریسک لذت ببرند. علاوه بر این، معماری پیشرفته Cardano به دارندگان ADA یک تجربه متمایز را برای مشتریان خرده‌فروشی و سازمانی ارائه می‌دهد. او همچنین خاطرنشان کرد که ADA کاربران همیشه تحت کنترل آنها است.

در این بین، Sygnum اولین بانک تحت نظارتی بود که به مشتریان خود سهام Ethereum را ارائه کرد. این اقدام نشان می‌دهد که Sygnum به کاربران خود اختصاص داده است تا در معرض دید کامل طبقه دارایی‌های در حال ظهور قرار بگیرند و به خوبی از پتانسیل ارزهای دیجیتال آگاه هستند.