منو سایت

Cardano ADA پس از ETH رمزنگاری شماره 3 می شود

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

  • Cardano ADA سومین سکه بزرگ در بازار رمزنگاری شد
  • قیمت کاردانو پس از اعلام هارد فورک آلونزو در شبکه اصلی کاردانو کاهش یافت
  • تحلیلگر پیش بینی می کند که کاردانو تا پایان سال 2021 به 4 دلار برسد

کاردانو ADA پس از یک هفته افزایش شدید و مداوم قیمت ، سومین ارز رمزنگار ارزشمند شده است.

بعد از اینکه توسعه دهندگان شرکت فناوری بلاک چین IOHK از Cardano ADA تاریخ هارد فورک Alonzo را در شبکه اصلی Cardano اعلام کردند ، این سکه رتبه سوم را به خود اختصاص داد. اعلامیه روز جمعه به ADA کمک کرد تا گاو نر اخیر خود را تمدید کند.

نایجل همسلی ، رئیس تحویل و محصولات در IOHK ، به تیم هریسون ، مدیر بازاریابی و ارتباطات در IOHK ، گفت که رویداد ترکیبی هارد فورک کاردانو در 12 سپتامبر برگزار می شود.

کاردانو ADA گاو نر پس از اعلام تمدید شد پس از شروع رالی خود در 20 جولای.

داده های وب سایت تحلیلی TradingView ، در مبادله رمزنگاری Kraken ، نشان می دهد که قیمت ADA به بالاترین سطح امروز در 2.2430 دلار در ساعت 09:40 UTC رسید. این سکه را به بالاترین قیمت خود در 2.4223 دلار نزدیک می کند که در 16 مه به دست آمد. در زمان مطبوعات ، این سکه در CoinGecko با قیمت 2.19 دلار معامله می شود.

کاردانو ADA به 4 دلار پیش بینی می کند که تحلیلگر پیش بینی می کند

“Coin Bureau” تأثیرگذار رمزنگاری در یکی از تحلیل های خود در کانال YouTube خود درباره کاردانو صحبت کرد. او درباره دلیل صعود خود در مورد ADA صحبت کرد و قیمت نهایی خود را در پایان سال اعلام کرد

به گفته دفتر سکه ، اگرچه پتانسیل صعودی کاردانو به دلیل بازار بزرگ آن محدود است ، اما سکه فضای بیشتری برای رشد نسبت به اتریوم دارد. او خاطرنشان می کند که ADA شتاب صعودی خود را در برابر همه احتمالات حفظ کرده است.

دفتر سکه همچنین گفت که علی رغم رکود اخیر ، قدرت خود را حفظ کرده است و هنوز در یک روند صعودی بسیار مشهود است ، که به گفته وی به این دلیل است که بهترین روزهای کاردانو در پیش است.

یکی دیگر از دلایل پیش بینی صعودی او در مورد Cardano ADA این واقعیت است که به روزرسانی قرارداد مورد انتظار آن چند هفته دیگر باقی مانده است و صدها کاربر منتظر استفاده از DApps کاردانو هستند.

وی بیان می کند که اکوسیستم کاردانو شامل پروژه های منحصر به فرد خود با بودجه جامعه است ، که به محض اجرای قراردادهای هوشمند فرصت های جدیدی را برای بازده 100X برای سرمایه گذاران اولیه ارائه می دهد.

دفتر سکه اظهار می کند که سود بالقوه می تواند سرمایه گذاران و کاربران خرده فروشی را به همراه داشته باشد ، زیرا او می بیند که ADA تا محدوده 4 تا 5 دلار است.