منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • Cardano قیمت خود را بیشتر از سایر ارزهای دیجیتال برتر حفظ می کند

Cardano قیمت خود را بیشتر از سایر ارزهای دیجیتال برتر حفظ می کند

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

اگرچه کل بازار کریپتو از روند نزولی رنج می برد، به خصوص بیت کوین، اما هنوز هم این امید وجود دارد که همه اینها پایان یابد و کاردانو می تواند نشانه انتخاب موج جدید پذیرش باشد. با توجه به CoinMarketCap و سایر پلتفرم‌های وب تحلیل رمزنگاری، توکن ADA ارزش خود را تقریباً 0.50 سنت حفظ می‌کند، حتی اگر بیش از شش ماه از این مرحله عقب‌نشینی قبلاً تکمیل شده باشد.

به گفته شرکت Santiment که به تجزیه و تحلیل ارزهای دیجیتال اختصاص داده شده است، توسعه ADA که تجربه کرده است، بدون شک از سایر توکن‌ها مانند SOL و Ether پیشی خواهد گرفت. از سوی دیگر، طبق گفته Santiment، بیت کوین بیش از 79 امتیاز از محدوده معاملاتی فراتر می رود و بایننس کوین امتیاز 0.2 را به خود اختصاص می دهد.

Santiment امروز بازار کریپتو را تحلیل می کند

کاردانو

Santiment، شرکتی که به تجزیه و تحلیل رفتار رمزنگاری اختصاص دارد، به دنبال نظارت بر پروژه‌های در حال توسعه است و نه تنها تعیین میزبانی GitHub، که یک اولویت در بازار مجازی است. این به این دلیل است که Santiment می‌خواهد بهترین سابقه تحلیلی متمرکز بر رمزنگاری را داشته باشد و شاید این راه درستی برای انجام آن باشد.

به گفته کارگردان آن، با ثبات و مقیاس پذیری کاردانو، اعتقاد بر این است که شبکه آن به دلیل هارد فورک Vasil عملکرد عالی را به ارمغان خواهد آورد. به همین ترتیب، شرکت القا می کند که تمام عملکرد مشاهده شده در ADA حداکثر محدوده خود را نشان می دهد. با این حال، با به روز رسانی هارد فورک، چهار پروژه برای بهبود آن یا CIP می توانند یکپارچه شوند.

صرف نظر از سقوط شبکه Terra، USDT، در ماه‌های گذشته، Cardano همچنان به ایستادگی ادامه می‌دهد و از زمان عبور از Vasil توانسته از سایر توکن‌ها پیشی بگیرد.

مدیر توکن کاردانو در مورد تحولات خود صحبت می کند

کاردانو

به گفته مدیر شبکه توکن و کاردانو، واسیل ممکن است به دلیل فروپاشی Terra تا هفته آخر جولای به تعویق بیفتد. به نوبه خود، گروه نشان داد که مهندسان آن پروژه را ادامه می دهند و بسته به شرایط، سه بار اندازه گیری و یک بار برش می زنند.

از سوی دیگر، شرکت تأیید کرد که کدگذاری هارد فورک از قبل آماده شده است، که نشان می‌دهد تنها راه اندازی آن و دیدن نتایج باقی مانده است. با این حال، مدیر کاردانو تصمیم گرفت که فراتر از حد معمول برود. به این ترتیب، آزمایش‌های میدانی بیشتری برای درک فناوری و هر چیزی که با آن همراه است اضافه شد.

در حالی که هارد فورک ADA از راه می رسد، طبق نمودارهای CoinMarketCap، توکن بالای 0.45 دلار معامله می شود.