منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • ByBit دوباره نیروی کار خود را کاهش می دهد زیرا اخراج های بیشتر صنعت را آزار می دهد

ByBit دوباره نیروی کار خود را کاهش می دهد زیرا اخراج های بیشتر صنعت را آزار می دهد

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

صرافی ارز دیجیتال Bybit اعلام کرده است که برای دومین بار در سال 2022 اخراج های گسترده ای را انجام خواهد داد. بن ژو، بنیانگذار و مدیر عامل این شرکت، در یک توییت که:

تصمیم دشواری که امروز گرفته می شود، اما روزهای سخت تصمیمات سخت را می طلبد. من به‌تازگی برنامه‌هایی را برای کاهش نیروی کار خود به عنوان بخشی از سازمان‌دهی مجدد مداوم کسب‌وکار اعلام کرده‌ام، زیرا تلاش‌های خود را برای عمیق‌تر شدن بازار نزولی متمرکز می‌کنیم.

بن ژو

ژوو خاطرنشان کرد که کاهش کارکنان به عنوان بخشی از استراتژی در کل خواهد بود. او گفت که همه از این واقعیت ناراحت هستند که این تنظیم مجدد بر تعداد قابل توجهی از «بایبادی‌های» گرامی آنها و همچنین برخی از قدیمی‌ترین دوستانشان تأثیر می‌گذارد.

ضروری است اطمینان حاصل شود که Bybit چارچوب و منابع مناسب برای مدیریت کندی در بازار را در اختیار دارد و به اندازه کافی انعطاف پذیر است تا از امکانات متعددی که در پیش است استفاده کند.

به همین دلیل، این شرکت قادر خواهد بود تا با غیرت و اشتیاق بیشتر، صندوق رمزنگاری را برای مردم سراسر جهان به ارمغان بیاورد.

Bybit بی سر و صدا کارکنان را در 20 ژوئن رها کرد، به ادعای توسعه ناپایدار، که با اسنادی که از شبکه داخلی شرکت به سرقت رفته بود، اثبات شد. تنها در مدت دو سال، Bybit توانست تعداد پرسنل خود را از چند صد نفر به بیش از 2000 افزایش دهد.

اخراج صنعت کریپتو همچنان ادامه دارد

پس از فروپاشی FTX، صرافی‌های ارزهای دیجیتال و شرکت‌های مرتبط با رمزنگاری به شدت تحت تأثیر برداشت‌های مشتریان و افزایش نظارت‌های نظارتی قرار گرفتند.

در 28 نوامبر، امپراتوری Sam Bankman-crypto Fried اعلام ورشکستگی کرد و به عنوان بخشی از روند بازسازی، این شرکت چند صد کارگر را رها کرد.

تنها در ماه نوامبر، بسیاری از اخراج‌های مرتبط با رمزارزها رخ داده است که باعث از دست دادن شغل هزاران نفر به دلیل نگرانی‌های شرکت‌ها از احتمال وقوع رکود در افق شده است.

کراکن، یکی از بزرگترین صرافی‌های ارزهای دیجیتال جهان، هفته گذشته چهارشنبه 30 نوامبر اعلام کرد که قصد دارد به کار 1100 کارگر خاتمه دهد که تقریباً 30 درصد از کل نیروی کار شرکت را تشکیل می‌دهند.

جسی پاول، بنیانگذار و مدیر عامل این شرکت، عوامل اقتصادی کلان و ژئوپلیتیکی را که بر بازارهای مالی تأثیر گذاشته است، علت اخراج کارکنان دانست.

علاوه بر این، گروه ارز دیجیتال تنها چند هفته پیش، 13 درصد از نیروی کار خود را در ماه اکتبر خاتمه داد. با توجه به کاهش FTX، بازار ارزهای دیجیتال در ماه نوامبر عملاً خراب شده است.

در ماه نوامبر، 11000 کارگر در متا اخراج شدند که بیشترین کاهش کارکنان در پاییز امسال را رقم زد. این امر با موجی از اخراج در آمازون همراه شد.

Nestcoin، یک شرکت ارز دیجیتال نیجریه ای، ممکن است تمام پول نقد و استیبل کوین های خود را به دلیل سقوط FTX از دست داده باشد.
پس از این اعلامیه، نست کوین گفت که لازم است نیروی کار خود را کاهش دهد زیرا تلاش های خود را دوباره برای سودآوری متمرکز می کند.

قبل از بقیه ماه، صرافی پیشرو ارزهای دیجیتال در ایالات متحده، کوین بیس، مجبور شد 60 کارمند خود را رها کند. اخراج‌هایی در بخش‌های استخدام و پذیرش سازمانی در پلتفرم تجارت دارایی دیجیتال وجود خواهد داشت.

در نوامبر، Galaxy Digital Holdings Ltd. مایکل نووگراتز گفت که در حال بررسی اخراج 20 درصد از کارگران خود است.

ارزش بیت کوین (BTC) از ابتدای سال 2020 تا 63 درصد کاهش یافته است و کل ارزش بازار ارزهای دیجیتال در همین بازه زمانی بیش از یک سوم کاهش یافته است. در طول رکود، شرکت هایی که نیروی کار خود را در طول سال های صعودی افزایش داده بودند، مجبور به کاهش آن شدند.