منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • Burberry و Minecraft برای راه اندازی یک مجموعه جدید با یکدیگر همکاری می کنند

Burberry و Minecraft برای راه اندازی یک مجموعه جدید با یکدیگر همکاری می کنند

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

جهان در عرض چند سال از دیجیتال به متاورز رفت و آینده متعلق به متاورز است. بازی یکی از معدود راه‌های افزایش حضور آن در جهان است و مشارکت Burberry و Minecraft راه را برای این امر هموار می‌کند. فیلیپ هنچه، مدیر کانال‌های نوآوری، فکر می‌کند که سرمایه‌گذاری در بازی‌ها «لحظه‌ای عجیب» است، زیرا «بازی کانالی بسیار مهم برای ما از نظر نحوه تعامل با مشتریان است.»

قبل از کاوش عمیق در مشارکت و مجموعه، باید کمی در مورد Burberry، Minecraft و شراکت آنها بدانید.

باربری

Burberry metaverse از خانه مد بریتانیایی الهام گرفته شده است که در سال 1856 تأسیس شد. این شرکت اکنون در صنعت متاورس با تعامل و ترویج کالاهای خود مشغول به کار است. به گفته مدیر نوآوری جهانی باربری، ریچل والر، متاورس “مرز جدید داستان سرایی” برای برندها است که هدف آن جلب مشتریان به روشی منحصر به فرد است.

Burberry و Minecraft برای راه اندازی یک مجموعه جدید با یکدیگر همکاری می کنند

ماین کرافت

Minecraft یک بازی متاورس است که به بازیکنان امکان می دهد در آینده نزدیک در هر زنجیره ای بازی کنند. هدف این بازی این است که هویت NFT منحصر به فردی را به هر بازیکن بدهد و با افزودن انیمیشن ها و صحنه های مختلف، بازی را تجسم کند. شهری به نام SkyCity وجود خواهد داشت که در آن افراد مختلف با یکدیگر بازی می کردند. Minecraft به عنوان یکی از پیشرفته ترین بازی های دنیای متاورس در نظر گرفته می شود.

Burberry و Minecraft برای راه‌اندازی یک مجموعه جدید با یکدیگر همکاری می‌کنند

Minecraft بیش از 140 میلیون بازیکن فعال دارد. این بازیکنان در 20 پلتفرم مختلف حضور دارند.

مشارکت باربری و ماین کرافت

این اولین بار نیست که باربری با یک فرنچایز بازی همکاری می کند. شرکای بسیار دیگری در این صنعت دارد، از B bounce (2019)، B Surf (2020)، مجموعه NFT درون بازی (2021)، و سپس دومین مورد در جولای 2022.

Burberry و Minecraft برای راه‌اندازی یک مجموعه جدید با یکدیگر همکاری می‌کنند

در 1خیابان نوامبر 2022، باربری و ماین کرافت ماجراجویی جدیدی را در دنیای بازی راه اندازی کردند که هدف آن افزایش مشتریان باربری و آگاهی بیشتر مردم از متاورس است. بازی Burberry: Freedom to Go Beyond یک بازی چهار دور است که در یکی از شهرهای مجازی لندن بازی خواهد شد. بازیکنان باید برای تجربه بازی از برندهای مختلف باربری استفاده کنند.

نزدیک کردن دنیای دیجیتال و فیزیکی

دنیای مجازی باربری از طریق Minecraft Marketplace قابل دسترسی است. این مشارکت دنیای فیزیکی و دیجیتالی را نزدیک‌تر خواهد کرد. در بازاری که مجموعه فیزیکی را خریداری می کنید، صحنه های بازی را از طریق صفحه نمایش بر روی دیوارها و طبقات مختلف خواهید دید.

علاوه بر این، در بازی، 15 پوسته مختلف رایگان برای دانلود در دسترس کاربران قرار دارد. تمام طراحی های آنها از ظاهر نمادین باربری الهام گرفته شده است. طراحان Minecraft پتانسیل زیبایی شناسی بیشتری را به این طرح ها اضافه کرده اند و مشتریان بیشتری را از طریق بازی جذب می کنند.

Burberry و Minecraft برای راه اندازی یک مجموعه جدید با یکدیگر همکاری می کنند

به طور مشابه¸ برای پر کردن شکاف بین واقعیت و خیال، باربری فیلتر ویژه ای را در اینستاگرام و ایموجی ها و افکت ها را در پلت فرم اشتراک گذاری ویدیو Bilibili منتشر می کند.

محیط کمکی

بازی در دنیایی طبیعی می گذرد که در آن بازیکنان باید با چالش های مختلفی روبرو شوند و با حیوانات مختلف ارتباط برقرار کنند. از این طریق، بازی با هدف تشدید شگفتی های طبیعت است. علاوه بر این، برای محافظت از طبیعت، Burberry و Minecraft پول کافی برای محافظت از بیش از 525000 درخت از طریق روش‌های مختلف اهدا خواهند کرد.

این ابتکار نه تنها از محیط زیست محافظت می کند، بلکه به حفظ حیات بسیاری از گونه های حیات وحش نیز کمک می کند.

چگونه می توان “Burberry: Freedom to Go Beyond” را پیدا کرد؟

می توانید 15 سبک رایگان درون بازی را از ساعت 10 صبح (PST) و 5 صبح (GMT) در تاریخ 1 از Minecraft Marketplace دانلود کنید.خیابان نوامبر. این بازی ابتدا برای مشترکین باربری و سپس برای همه در دسترس خواهد بود.

این کپسول در وب سایت رسمی Burberry.com و هفت فروشگاه جهانی دیگر مانند Spring Street، نیویورک در دسترس خواهد بود. خلیج شنژن، چین؛ ریجنت استریت، لندن؛ اوموتساندو، توکیو؛ سئول چئونگدام، کره؛ 101 تایپه، منطقه تایوان، چین; و سیام پاراگون، تایلند.