منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • Brave کیف پول رمزنگاری بومی مرورگر را برای مبارزه با افزونه‌های جعلی راه‌اندازی می‌کند

Brave کیف پول رمزنگاری بومی مرورگر را برای مبارزه با افزونه‌های جعلی راه‌اندازی می‌کند

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

TL; DR شکست

  • Brave، یک مرورگر وب متمرکز بر حریم خصوصی، کیف پول خود را راه اندازی کرده است.
  • کیف پول Brave امنیت ارز دیجیتال شما را تضمین می کند.

Brave با افزودن کیف پول بومی مرورگر خود، تعهد خود به ارزهای دیجیتال را تشدید می کند. مرورگر وب متمرکز بر حریم خصوصی، حرکت خود را به سمت فضای کریپتو حفظ کرده است. این شرکت یکی از ارائه دهندگان کیف پول سریع مانند Metamask را ارائه کرده است.

این شرکت اعلام کرد که در مرحله نهایی راه اندازی کیف پول خود است. این کیف پول داخلی به کاربران امکان واریز و خرید دارایی های دیجیتال را می دهد.

جدیدترین کیف پول افزونه Metamask Brave که با نام Crypto Wallets شناخته می شود را از بین خواهد برد. یکی از بنیانگذاران Brave، باندی مغز، گفت که جدیدترین توسعه از ابتدا ایجاد شده و به صورت بومی در مرورگر ثابت شده است.

کیف پول جدید بی نظیر است. برخلاف پوشه‌های وب 3.0 مانند Metamask، کیف پول Brave بدون تعمیر ضمیمه‌ها کار می‌کند. پسوند خود را به عنوان یک تخصص مهم در داخل خود دارد. این سازمان می گوید که نوآوری امنیت را افزایش می دهد. همچنین فشار روی CPU و حافظه را کاهش می دهد.

به قول باندی، این ارز رمزنگاری شده همان کیف پول های رمزنگاری سخت افزاری است. پوشه رتبه بندی BIP32 خود را اجرا می کند.

تکنسین در توضیح نحوه عملکرد آن گفت که آنها وجوه را در بلاک چین نگه می دارند. با این حال، کدهای بازیابی آن توکن ها در کیف پول دیجیتال وجود دارد. او پیشتر توضیح داد که کلیدهای کاربران را روی دستگاه نگه می دارد.

کیف پول Brave ایمن تر است

باندی احساس می‌کند که کیف پول رمزنگاری افزونه مرورگر پذیرش کریپتو را محدود می‌کند. او ادعا می کند که کیف پول های کریپتو کاربران را در معرض ناامنی عظیم قرار می دهد. به همین دلیل، اکثر مشتریان از سرمایه گذاری در این صنعت می ترسند.

او اشاره کرد که چگونه پسوندها به راحتی جعل می شوند. سارقان در ساخت کیف پول های تقلبی یک روز میدانی دارند. با این حال، آنها وانمود می کنند که افزونه های کیف پول عالی هستند. این یک چیز معمولی است که دارایی های دیجیتال خود را به دست این عوامل ضامن دار از دست بدهید. پیشگام به افزونه جعلی Metamask اشاره کرد که برای دزدیدن توکن‌های کاربران تلاش می‌کرد. علاوه بر این، او اظهار داشت که برنامه‌های افزودنی چندین وابستگی کد را جمع‌آوری می‌کنند که خطراتی را به همراه دارد. قلمروهای کد ممکن است با گذشت زمان باعث ایجاد نقص در ممیزی ایمنی شوند.

باندی گفت که برنامه‌های افزودنی روی رابط نمایش داده نمی‌شوند. با این حال، این محصول می تواند به طور کامل از رابط کاربری استفاده کند. کیف پول Brave از طریق کاوش در پیوند، از کاربران در برابر کلاهبرداران محافظت می کند.

کیف پول Brave با چندین توکن دیجیتال سازگار است

در حین استفاده از این آیتم، می‌توانید تقریباً همه ارزهای دیجیتال را تراکنش کنید. کیف پول ها اجازه می دهند همه اتصالات مطابق با ماشین مجازی اتریوم (EVM) باشد.

باندی گفت: علاوه بر این، به زودی بیت کوین را حفظ می کند. همچنین Brave قصد دارد مرورگر خود را با بلاک چین های اضافی گسترش دهد. بنابراین، مرورگر در سال آینده در بلاک چین سولانا طناب خواهد زد.

علاوه بر اجازه دادن به اتصالات Dapp، کاربران را قادر می سازد تا NFT ها را در بلاک چین های تعاونی EVM مبادله کنند. همچنین، از طریق کیف پول، می‌توانید با استفاده از ارزهای فیات، از طریق سیم سرویس کریپتو به فیات، کریپتو خریداری کنید.

این مورد به راحتی بر روی مرورگر کامپیوتر نصب می شود. اما، به زودی شامل برنامه قابل حمل خواهد شد. برای لذت بردن از این محصول، مرورگر Brave را نصب کرده و به نسخه 1.32 آپدیت کنید.

مرورگر Brave در چند سال گذشته محبوبیت زیادی کسب کرده است. از فوریه شاهد رشد قابل توجهی بودیم که در آن کاربران فعال از 25 میلیون به 42 میلیون افزایش یافتند.