منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • BlueBenx پس از هک 32 میلیون دلاری، برداشت را متوقف کرد

BlueBenx پس از هک 32 میلیون دلاری، برداشت را متوقف کرد

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

پلتفرم تبادل کریپتو BlueBenx پس از حمله بازیگران بد، دسترسی کاربران خود به پلتفرم خود را قطع کرده است. بر اساس بیانیه یک سخنگوی، بیش از 22000 کاربر این پلتفرم اکنون در مورد برداشت وجوه خود از این پلتفرم گیر افتاده اند. این شرکت خاطرنشان کرد که بازیگران بد روی برخی از ایرادات سرمایه گذاری کردند، امنیت آن را نقض کردند و وجوهی به ارزش 32 میلیون دلار به ارز برزیل را از بین بردند. در حال حاضر، این شرکت گزارش دقیقی از آنچه در رابطه با هک روی پلتفرم رخ داده است، ارائه نکرده است.

BlueBenx بخشی از کارکنان خود را از بین می برد

با توجه به جزئیات بیشتر، این شرکت با وجود توضیحات اندک به مشتری خود، پس از برکناری بخشی از کارکنانش، در حال انجام برخی تنظیمات داخلی است. BlueBenx اکنون یکی از معدود شرکت های رمزنگاری است که مشتریان خود را از نظر ارائه بازدهی هنگفت در این دوره تاریک در بازار شکست داده است. بر اساس گزارش‌های متعدد، این پلتفرم به مشتریان برای هر سرمایه‌گذاری در دارایی‌های دیجیتال از طریق روش‌های مختلف کسب درآمد خود در این پلتفرم، تا 66 درصد پاداش داده است.

به گفته یک منبع مستقیم در برزیل، این هک چیزی بود که می‌توان آن را تهاجمی توصیف کرد، زیرا BlueBenx را مجبور کرد تقریباً تمام فعالیت‌های این پلتفرم را تعطیل کند. اگرچه این شرکت ادعا کرد که بیش از 30 میلیون دلار در جریان این حمله از دست رفته است، سرمایه‌گذاران صحت این حادثه را به چالش می‌کشند، حتی اگر این اتفاق افتاده باشد.

سرمایه گذاران به سمت سرمایه گذاری های کم بازده حرکت می کنند

در مصاحبه ای که یکی از اعضای منتخب مشتریان این پلتفرم حضور داشت، اکثر آنها خاطرنشان کردند که اخبار مربوط به هک را باور ندارند. به گفته یکی از مشتریان، او احساس می کند که کل چیزهای هک یک داستان اختراع است که شرکت اختراع کرده است. این موضوع در مورد اعتماد از این واقعیت ناشی می شود که بسیاری از پلتفرم هایی که در گذشته وعده بازدهی بالا را داده اند، هر چند وقت یک بار از این روش برای عدم پرداخت درآمد کاربران استفاده می کنند.

با توجه به اینکه اکثر سرمایه‌گذاری‌های با بازدهی بالا، ریسک‌های قابل مشاهده را ارائه می‌کنند، اکثر سرمایه‌گذاران در بازار در حال حاضر برای سرمایه‌گذاری در محصولات با بازده پایین تلاش می‌کنند. این ادعا توسط تحلیلگران مختلف تأیید می شود که تعداد زیادی از سرمایه گذاران را ثبت کرده اند که سرمایه گذاری های کم بازده را انتخاب می کنند در حالی که سرمایه گذاری های با بازده بالا را دامپینگ می کنند. با این کار، اکثر شرکت‌ها شروع به ساخت محصولاتی می‌کنند که کاربران بتوانند به سرمایه‌گذاری و کسب درآمد متوسط ​​در آن اعتماد کنند.