منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • BlockFi از دادگاه می خواهد برداشت کاربر را تأیید کند

BlockFi از دادگاه می خواهد برداشت کاربر را تأیید کند

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

BlockFi دادخواستی را به دادگاه ورشکستگی ارسال کرده است تا به مشتریانی که دارای حساب های کاربری در این پلتفرم هستند، اجازه خروج از دارایی های دیجیتال خود را بدهد. بر اساس این دادخواست، دارایی های دیجیتال در حال حاضر در حساب های آنها گره خورده است. پلتفرم وام‌دهی از دادگاه چراغ سبز می‌خواهد تا آنها آن را پس بگیرند. این درخواست روی حساب‌های بهره در پلتفرم BlockFi که دادگاه دستور مسدود کردن تراکنش‌ها را صادر کرده است، تأثیری نخواهد داشت.

این شرکت همان دادخواست را در برمودا ارائه کرد

این شرکت در بیانیه خود به مشتریان خود اشاره کرد که این حرکت یکی از معدود اقداماتی بود که شرکت تصمیم گرفت برای بازگرداندن دارایی های دیجیتال به مشتریان خود انجام دهد. پلتفرم وام دهی در ماه نوامبر پس از شکست FTX برای فصل 11 ورشکستگی اعلام کرد. همین دادخواست در مورد حساب‌های موجود در پلتفرم بازوی خواهر این شرکت نیز به دادگاه عالی برمودا ارسال شده است.

جدای از این درخواست ها، دادگاه همچنین از دادگاه درخواست کرد که به مهندسان پشتی اجازه دهد تا روی رابط پلت فرم کار کنند. طبق این پرونده، به روز رسانی به آنها کمک می کند تا موجودی دارایی اصلی خود را در این دوره به مشتریان خود نشان دهند. این شرکت ادعا می کند که این به آنها کمک می کند تا در طول این دوره تلاش، صداقت خود را حفظ کنند.

BlockFi تا ژانویه از سرنوشت خود مطلع خواهد شد

کاربران BlockFi باید ایمان خود را حفظ کنند زیرا دادگاه قرار است تا 9 ژانویه سال آینده رای در مورد این دادخواست صادر کند. دادخواست ارائه شده در برمودا نیز در 13 ژانویه با صدور حکمی در این زمینه مورد رسیدگی قرار خواهد گرفت. BlockFi تنها یکی از شرکت هایی است که در حال حاضر تحت تأثیر موضوع FTX قرار گرفته است. یکی از مشکلات مترادف شرکت های درگیر این است که کاربران آنها نمی توانند دارایی های خود را برداشت کنند.

سلسیوس از سوی دادگاه قانونی موظف شد تا مبلغ 44 میلیون دلار دارایی دیجیتال را به کاربران خود بازپرداخت کند. وجوه تحت پوشش آنهایی بودند که از برنامه وام دهی با موضوع بهره جدا بودند. در حال حاضر، کاربران سلسیوس در مورد اینکه آیا از وجوه موجود در حساب های بهره خود استفاده کنند یا خیر، دچار مشکل هستند. چه اتفاقی برای بیش از 210 میلیون دلاری که در این پلتفرم نگهداری می شود، باید مشخص شود.