منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • Bitvavo بازپرداخت ها را به دلیل مشکلات نقدینگی متوقف می کند

Bitvavo بازپرداخت ها را به دلیل مشکلات نقدینگی متوقف می کند

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

Bitvavo گروه ارز دیجیتال، که 296.7 میلیون دلار (280 میلیون یورو) سپرده و دارایی های دیجیتال را برای خدمات سهامداری خارج از زنجیره مدیریت می کند، اخیراً به دلیل بازار نزولی با مشکلات نقدینگی مواجه شده است که در نتیجه پرداخت ها را متوقف کرده است. خوشبختانه، Bitvavo در حال انجام اقدامات پیشگیرانه با پیش پرداخت دارایی های قفل شده است تا وقفه سرویس DCG باعث اختلال در کاربران نشود.

DCG به دلیل تعلیق بازپرداخت ها به مشکلات نقدینگی اشاره می کند

Bitvavo بازپرداخت ها را به دلیل مشکلات نقدینگی متوقف می کند

از آنجایی که کاربران به دنبال راه حل های خودسرپرستی برای محافظت از سرمایه خود می گردند، پیش بینی می شود که بحران نقدینگی حاد مبادلات را آزار دهد. DCG پرداخت ها را به دلیل محدودیت نقدینگی به حالت تعلیق درآورد و از دسترسی مشتریان به وجوه خود جلوگیری کرد. در مقابل، Bitvavo اقدامات پیشگیرانه انجام داد و دارایی های قفل شده را از قبل تامین کرد تا مشتریانش با مشکلات نقدینگی DCG مواجه نشوند.

با وجود شرایط فعلی در DCG، Bitvavo تضمین می‌کند که هیچ وقفه‌ای در خدمات برای کاربرانش ایجاد نخواهد شد. این شرکت همچنین اعلام کرد که DCG مصمم است استراتژی ای طراحی کند که تمام سپرده های معوق را به تدریج در طول زمان بازپرداخت کند. از این رو، مشتریان نباید نگران هرگونه اختلال احتمالی در خدمات ارائه شده توسط Bitvavo به دلیل این مشکل باشند.

Bitvavo به کاربران اطمینان می دهد که پول آنها قابل بازخرید است

Bitvavo قوی است و مطمئن است که هرگونه شکست DCG در اجرای تعهدات قراردادی خود، بر عملیات روزانه Bitvavo تأثیر نخواهد گذاشت. با توجه به اینکه شرکت از بدو تاسیس تاکنون سودآور بوده است، در وضعیت مالی خوبی قرار دارد.

با نزدیک به 1.7 میلیارد دلار (1.6 میلیارد یورو) که 1:1 به عنوان سپرده و دارایی دیجیتال نگهداری می شود، کاربران می توانند مطمئن باشند که پول آنها در هر زمان به تنهایی توسط آنها قابل بازخرید است.

بایننس، صرافی کریپتو با بیشترین حجم معاملات، نیز با یک بحران نقدینگی مواجه شد، زیرا وجوه قابل توجهی از صرافی ها خارج شد.

به گفته اندرو تورمن، تکنسین نانسن، افت نقدینگی ممکن است تا حدی ناشی از خروج بازارسازان بزرگ از بورس باشد.

Bitvavo در بانک مرکزی هلند (DNB) ثبت شده است و تلاش می کند تا از هرگونه پولشویی در پلت فرم خود جلوگیری کند. با این حال، نه DNB و نه سازمان بازارهای مالی هلند (AFM) آن را تحت نظارت محتاطانه نظارت نمی کنند.