منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • Bitso با پیشنهادی برای تراکنش های رمزنگاری برای افزایش حواله ها وارد کلمبیا می شود

Bitso با پیشنهادی برای تراکنش های رمزنگاری برای افزایش حواله ها وارد کلمبیا می شود

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

مسلط ترین صرافی رمزارز در آمریکای لاتین، Bitso، در مورد برنامه های توسعه خود در کلمبیا صحبت کرد. این شرکت کریپتو به کلمبیایی‌ها آزادی می‌دهد تا حواله‌های خود را از طریق استیبل کوین‌های مبتنی بر دلار منتقل کنند. تا سال 2021، این صرافی پس از همکاری با شرکت Circle، این سرویس را در مکزیک، جایی که دفتر مرکزی خود نیز دارد، تبلیغ خواهد کرد.

کلمبیا، مانند سایر کشورهای آمریکای لاتین، دیدگاه خود را نسبت به ارزهای دیجیتال تغییر داده و آنها را به عنوان منبع سرمایه گذاری سودآور در نظر گرفته است. بر اساس بررسی‌ها، این کشور یکی از مناطق اصلی اسپانیایی است که از رمزارز استفاده می‌کنند و پروژه‌های جدیدی را بر اساس این فناوری شکل داده‌اند. آرژانتین، برزیل، السالوادور و مکزیک به این طرح پیوستند.

معاملات بین المللی با Bitso

بیتسو

مدتی است که صرافی‌های اصلی از رمزارزها برای مقابله با عملیات بین‌المللی استفاده می‌کنند و بنابراین از پوشش نرخ‌های بهره بالا توسط مشتری جلوگیری می‌کنند. پلتفرم معاملاتی Bitso اخیراً برنامه خود را برای دسترسی به طرفداران جدید ارزهای دیجیتال گسترش داده است. این صرافی به مشتریان خود در کلمبیا این امکان را می دهد که حواله های خود را از طریق استیبل کوین هایی مانند TetherUSD منتقل کنند.

Bitso تراکنش‌ها به ایالات متحده آمریکا را تأیید می‌کند و البته به کلمبیا بازمی‌گردد، جایی که ثابت شده است که تعداد زیادی حواله انجام می‌شود. برخی از کارشناسان در تجارت کریپتو بر این باورند که صرافی همان پروژه ای را که در مکزیک با استیبل کوین USDC راه اندازی کرد، اعمال خواهد کرد.

استیبل کوین ها در بازار نزولی اولویت پیدا می کنند

بیتسو

با بیش از شش ماه تجربه یک رکود نزولی در بازار مجازی، تعجب آور نیست که شاهد اولویت یافتن استیبل کوین ها در بین طرفداران به دلیل نوسانات کم باشیم. Bitso می تواند به عنوان صرافی معرفی شود که عملیات با ارزهای ثابت را ترویج می کند و بر پروژه های بین المللی مانند پروژه مکزیک و اکنون در کلمبیا تمرکز می کند.

محبوب‌ترین استیبل‌کوین‌ها مانند تترUSD، USDCoin و BinanceUSD تاکنون شاهد رشد جریان معاملاتی خود در سال 2022 بوده‌اند که ثابت می‌کند امنیت آنها بالاست. این فصل نزولی همچنین برای افشای نقاب استیبل کوین‌هایی که پایه محکمی ندارند، مانند دلار ترون، که تا ژوئن 2022 برابری با دلار آمریکا را از دست داد، عمل کرد.

صرافی Bitso قصد دارد عملیات حواله در کلمبیا را با وعده تراکنش های سریع تر و نرخ کمیسیون پایین در اختیار بگیرد. به همین ترتیب، این شرکت نشان می دهد که تجارت کریپتو برای این تراکنش چقدر سودآور است که کل فرآیند را عادی می کند.

اگرچه صرافی مجبور شد تعداد زیادی از کارمندان خود را در ماه‌های گذشته منحل کند، اما این امر مانع از تلاش آن برای گسترش به بازارهای جدید نشده است. اخیراً، این شرکت رمزنگاری وارد کشور لاتین شد، جایی که به دنبال تغییر کامل دیدگاه مردم نسبت به فناوری غیرمتمرکز است، همانطور که در مکزیک انجام داده است.