منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • Bitpanda در دور جدیدی از بودجه 263 میلیون دلار جمع آوری کرد

Bitpanda در دور جدیدی از بودجه 263 میلیون دلار جمع آوری کرد

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

• پلتفرم رمزنگاری Bitpanda می تواند قبل از پایان سال دستاوردهای قابل توجهی داشته باشد.
• صرافی رمزنگاری شده ، تامین مالی مشاغل را با 4.1 میلیارد دلار سود خاتمه می دهد.

صرافی ارزهای دیجیتال Bitpanda چند ساعت پیش برای جمع آوری 263 میلیون دلار در دور جدید تامین مالی روند رو به رشدی داشت. این افزایش به ارز مبادله ای 4.1 میلیارد دلار می دهد که نقطه عطفی برای پلتفرم ارزهای رمزنگاری شده محسوب می شود.

از نظر زمینه ، دور جدید تامین مالی بر روی این پلتفرم سه برابر بیشتر از دور قبلی است که در ماه مارس به دست آمد. این مبادله برای آن دور اولیه 1.2 میلیارد دلار جمع آوری کرد که در مقایسه با دور جدید رقم ناچیزی است. سرمایه گذاری اخیر توسط شرکت Valar Ventures رهبری شد که با بنیانگذار آن ، پیتر تیل ، در همه دورهای Bitpanda شرکت کرده است.

بیت پاندا و اهمیت افزایش اخیر

بیت پاندا

Bitpanda در سال 2014 ایجاد شد ، دفتر مرکزی آن در وین است ، و هدف آن اجازه خرید رمزنگاری و فلزات منحصر به فرد است. این صرافی همچنین با ارائه پشتیبانی 24 ساعته در طول هفته ، سهام را آزمایش کرده است.

Bitpanda مربوط به یکی از پرکاربردترین کارگزاران آنلاین در اروپا توسط علاقه مندان به ارزهای رمزنگاری شده است. با این حال ، مبادله رمزنگاری در منطقه دارای رقابت است ، مانند Trade Republic ، Revolut و eToro.

پلتفرم ارزهای رمزنگاری شده با ارائه فناوری خود به بانک های خصوصی می خواهد از وب سایت های رقیب متمایز شود. این شرکت اعلام کرد که چندین شریک تجاری خود از فناوری شناسایی آنها برخوردار هستند و به زودی خدمات رمزنگاری ارائه خواهند داد. با این حال ، پلت فرم Bitpanda نمی تواند بگوید کدام شرکت ها به دلایل قانونی در برنامه آن مشترک شده اند

درآمد حاصل از مبادله رمزنگاری اروپایی

پلتفرم رمزنگاری درآمد خود را از تفاوت بین هزینه ای که کاربر برای دارایی می پردازد و قیمت آن به فروش می رسد ، دریافت می کند. این روش کار برای شرکت رمزنگاری بیش از شش سال عالی بوده است. با این حال ، برای بسیاری از کاربران ، این خرید ارز رمزنگاری شده ممکن است در مقایسه با رقبا مقرون به صرفه نباشد.

اگرچه Bitpanda درآمد سالانه خود را اعلام نمی کند ، اما طرفداران ارزهای دیجیتال حدس می زنند که سود بالایی دارد. در بیانیه ای ، پلتفرم رمزنگاری جرأت کرد که بگوید سود آن تا قبل از پایان سال حداقل هفت برابر بیشتر می شود.

در حال حاضر ، صرافی رمز ارز حدود سه میلیون مشتری در اروپا دارد. این پلت فرم در آلمان ، فرانسه ، انگلستان ، لهستان ، اسپانیا ، ایتالیا و اتریش فعالیت می کند. با این حال ، این شرکت گسترش فعالیت های خود را در سایر مناطق اروپا یا بین المللی تکذیب نکرده است.

بدون شک ، Bitpanda با ارائه فرصت های جدید به مشتریان در اروپا ، چیزهای زیادی را به بازار ارزهای رمزنگاری شده آورده است. بازار مجازی از ابتدای ماه آگوست یک سری متوازن را حفظ کرده است.