منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • BitMart سری B را با ارزش 300 میلیون دلار می بندد

BitMart سری B را با ارزش 300 میلیون دلار می بندد

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

TL; DR شکست

• صرافی کریپتو سری B را با ارزش گذاری 300 میلیون دلار می بندد.
• BitMart قول می دهد که به رشد خود ادامه دهد تا راه حل های بهتری در بازار کریپتو ارائه دهد.

رمزارزها پس از بیش از یک دهه در تجارت جهانی به چیزی بیش از یک گزینه پرداخت سریع تبدیل شده اند. اکنون فناوری تمرکز بر کریپتوها در راه‌حل‌های مالی استفاده می‌شود و بخشی اساسی از Metaverse آتی است که قرار است راه‌اندازی شود. یکی از بازیگران اصلی در این سری از پیشرفت‌های فناوری، صرافی BitMart است که اخیراً دور دوم ارزیابی‌ها را به پایان رسانده است.

اخیراً پلتفرم کریپتو اعلام کرد که سری B را با ارزش 300 میلیون دلار با موفقیت به پایان رساند. این صرافی از کمک Capital Ventures برخوردار بود که در شرکت‌های مشهور جهانی مانند Spotify و Airbnb نیز سرمایه‌گذاری کرده است.

صرافی BitMart سری B را با 300 میلیون دلار بسته است

بیت مارت

بیت‌مارت، یکی از با ارزش‌ترین پلتفرم‌های ارز دیجیتال در بازار، سری B را با موفقیت به پایان رساند و ارزشی معادل 300 میلیون دلار به دست آورد. طبق گزارش ها، این شرکت رمزنگاری با Capital Ventures ادغام شده است که حمایت خود را از بازار ارزهای دیجیتال نشان داده است.

پس از این همکاری، نماینده اصلی در Capital Ventures گفت که آنها تشویق می شوند تا نماینده صرافی ارز دیجیتال و کل تیم سازنده BitMart باشند. این شرکت اصرار دارد که سیستم کاری صرافی به خوبی سازماندهی شده و رشد کرده است. به این ترتیب، Capital Ventures معتقد است که صرافی ممکن است با این پیشرفت‌ها به یک اولویت برای طرفداران کریپتو تبدیل شود.

از سال 2017 به بعد، BitMart نشان داد که رشد آن واقعی است. طبق نمودارها، تعداد مشتریان 10 ماه قبل به بیش از 100 درصد رسیده است. اما کارکنانی که صرافی را مدیریت می‌کنند، در مدت کوتاهی که کار می‌کنند، دو برابر حد معمول رشد کرده‌اند.

پلتفرم کریپتو وارد لیست با ارزش ترین ها می شود

با داده‌های CoinGecko، صرافی BitMart وارد فهرست 15 پلتفرم با ارزش در بازار غیرمتمرکز می‌شود. در صرافی کریپتو با بیش از 600 توکن، از جمله بیت کوین و اتریوم، که به طور گسترده پذیرفته شده اند، معامله می کند. با این حال، BitMart فعالیت خود را متوقف نمی کند زیرا راه حل هایی با توکن های غیر قابل تعویض نیز ارائه می دهد.

پلتفرم کریپتو به دلیل یکی از قابل اعتمادترین بازارها و ارائه عملیات شفاف شناخته شده است. به گفته مدیر اجرایی صرافی، رشد آن با رعایت قوانین وضع شده توسط رگولاتورهای ایالات متحده تقویت شده است.

این صرافی همگام با بازار ارزهای دیجیتال در ایالات متحده و سایر نقاط جهان به رشد خود ادامه خواهد داد. در میان پیشرفت‌های دیگر، پلتفرم کریپتو بر پشتیبانی از متاورس که در حال حاضر اولویت است، تمرکز کرده است، راه‌حل‌هایی در امور مالی غیرمتمرکز و GameFi.

بیت‌مارت همچنین به دنبال گسترش ارزهای دیجیتالی است که برای تجارت با فیات یا بالعکس می‌پذیرد.