منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • BitGo گلکسی دیجیتال را به دلیل خرید ناموفق به دادگاه می کشاند

BitGo گلکسی دیجیتال را به دلیل خرید ناموفق به دادگاه می کشاند

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

BitGo دارد اعلام کرد همانطور که چند هفته پیش در بیانیه قبلی اعلام شده بود، علیه گلکسی دیجیتال اقدامات قانونی انجام داده است. به گفته این شرکت نگهبان، این شرکت قصد دارد از Galaxy Digital در دادگاه شکایت کند و به دنبال جبران خسارت حدود 100 میلیون دلاری باشد. مشکل بین شرکت‌ها پس از آن شروع شد که گلکسی دیجیتال اعلام کرد که از خریدی که قبلاً توافق شده بود خارج می‌شود که باعث می‌شد شرکت بیت‌گو را تصاحب کند.

BitGo پرونده را شب گذشته ارسال کرد

بر اساس بیانیه BitGo، این پرونده اواخر شب گذشته به دادگاه ارسال شد و امروز اعلام شد که تمام جزئیات را در خود دارد. این شرکت قصد داشت بلافاصله پس از لغو معامله، پرونده را به دادگاه ببرد. گلکسی دیجیتال در بیانیه خود اشاره کرد که شرکت نگهبان نتوانسته است اسناد لازم را که قرارداد خرید را به موقع امضا کند، تحویل دهد. این شرکت درخواست یک گزارش مالی حسابرسی شده برای سال 2021 کرد، که قرار بود تا 31 ژوئیه تحویل داده شود. در توییت خود، شرکت متولی که اقدام Galaxy Digital را نامناسب نامید، نشان داد که شرکت توافق قبلی خود را برای خرید نقض کرده است.

هر دو شرکت بر سر هزینه فسخ کشتی با هم دست و پنجه نرم می کنند

در بیانیه، BitGo اشاره کرد که این پرونده در دادگاه Chancery، که در دلاور واقع شده است، تشکیل شده است. برایان تیمونز، وکیل مدافع آنها در تشکیل پرونده، نیز اشاره کرد که پرونده مهر و موم شده است. تیمونز در بیانیه خود اشاره کرد که این مهر و موم به شرکت کمک می کند تا در روزهای آینده اطلاعات حساس موجود در پرونده را خط بزند. با این حال، این شرکت ذکر کرده است که این فایل پس از پنجشنبه برای مشاهده فعال خواهد شد. گلکسی دیجیتال در ماه می 2021 با BitGo دست داده بود تا شرکت را در معامله ای به ارزش 1.2 میلیون دلار تصاحب کند.

ساختار پرداخت و هر جزئیات دیگر توافق شده بود. با این حال، یک سال پس از اعلام این خبر، هیچ اعلامیه دیگری مبنی بر تکمیل این تصاحب وجود نداشت، که باعث سؤالاتی از سوی مردم در سراسر بازار شد. زمانی که گلکسی دیجیتال لغو قرارداد را اعلام کرد، تعجب آور نبود. پس از اعلام، BitGo اشاره کرد که بند فسخ 100 میلیون دلار تعیین شده است، که Galaxy Digital به شدت آن را رد کرد. این شرکت اخیراً پس از از دست دادن بیش از 554 میلیون دلار، شاهد کاهش درآمد خود بود. این اعلامیه با فسخ قرارداد با بیتگو همراه شد.