منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • Bitfury: برایان بروکس، مدیر عامل سابق بایننس، یک شغل عالی بدست می آورد

Bitfury: برایان بروکس، مدیر عامل سابق بایننس، یک شغل عالی بدست می آورد

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

TL; خرابی DR

  • رئیس سابق Binance ایالات متحده منصوب می شود تا Bitfury را به سمت چشم اندازهای خود هدایت کند.
  • Bitfury چندین پروژه دارد، از جمله IPO و گسترش سرمایه‌گذاری‌های دیگر.

Bitfury Group Ltd. برایان بروکس را برای جایگزینی Valery Vavilov به عنوان مدیر عامل انتخاب کرده است. او در یک زمان حساس به شرکت می پیوندد. این شرکت می‌خواهد یک دور مالی دیگر را توسعه دهد. این شرکت معدنی همچنین قصد دارد شرکت خود را با یک طرح ریزتراشه منحصر به فرد گسترش دهد.

بنیانگذار گروه Bitfury والری واویلف گفت که بروکس یک رهبر هوشیار است که مورد احترام است. او خاطرنشان کرد که بروکس با تخصص خود به تحقق دیدگاه های آنها کمک می کند.

همین اواخر، بروکس گفت که از اینکه بسیاری از سرمایه گذاران ارز دیجیتال را پذیرفته اند، بسیار هیجان زده است. او خاطرنشان کرد که اگر بتواند در راس آن شرکت‌های رمزنگاری باشد، امنیت سرمایه‌گذاران را تضمین می‌کند.

Bitfury و دیدگاه های آن

ارائه دهنده پیشرو زیرساخت ده سال پیش به وجود آمد. این جایگاه برتر در بلاک چین است و خدمات متنوعی در فضا دارد.

واویلوف گفت که شرکت پیشرو در حوزه بلاک چین می‌تواند با ادامه پیشروی در دنیای رمزارز، یک IPO ایجاد کند. با این حال، این شرکت در مورد اینکه چگونه با IPO ادامه خواهد داد، تصمیم نگرفته است. در سال 2018، Bitfury بودجه ای را دید که بیش از 79 میلیون دلار با ارزش 1 میلیارد دلار به دست آورد.

بروکس گفت که این شرکت مستقر در آمستردام در رتبه‌بندی پیشرو در اکوسیستم کریپتو پیشرفت کرده است. این پلتفرم به دلیل تلاش‌های تکاملی، مطالعه مداوم و فناوری انحصاری قدرتمند خود مشهور است.

او اضافه کرد که پذیرش فناوری بلاک چین در حال افزایش است. وی خاطرنشان کرد که مجموعه Bitfury دارای چندین مؤلفه است که نشان می دهد هدف آن موفقیت است. بروکس هیجان زده است که شرکت را در مسیر درست هدایت کند.

سابقه شغلی بروکس

بروکس در ابتدای ماه می سال جاری به عنوان مدیرعامل به بایننس آمریکا پیوست. با این حال، اقامت وکیل در شرکت کوتاه مدت بود. او بازار دارایی های دیجیتال را زمانی ترک کرد که رگولاتورها در مکان های جهانی مقررات سخت گیرانه ای را برای Binance وضع کردند. نگرانی هایی در مورد حمایت از سرمایه گذار وجود داشت. او کمتر از پنج ماه در این سمت بود. قبل از پیوستن به Binance.US، او مسئول دفتر کنترل ارز (OCC) بود.

این وکیل برجسته همچنین به مدت دو سال به عنوان مدیر ارشد حقوقی در Coinbase کار کرده است. او در سال 2018 به عنوان وکیل به تیم ملحق شد تا امور حقوقی و انطباق دولتی آنها را ساده و گسترش دهد. بعداً بروکس بین سال‌های 2020 تا 2021 به‌عنوان سرپرست کنترل ارز مشغول به کار شد. این موقعیت باعث شهرت او در جامعه ارزهای دیجیتال شد، زیرا او از حامیان قدرتمند رمزارزها است. والری واویلوف که در ده سال گذشته مدیرعامل BitFury بوده است، سمت رئیس هیئت مدیره را بر عهده خواهد گرفت. او همچنین افسر ارشد چشم انداز خواهد بود.