منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • Bitex: Huobi حضور خود را در آمریکای لاتین با به دست آوردن مبادلات پیشرو افزایش می دهد

Bitex: Huobi حضور خود را در آمریکای لاتین با به دست آوردن مبادلات پیشرو افزایش می دهد

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

Huobi Global، یک صرافی ارز دیجیتال، اعلام کرده است که Bitex را خریداری کرده است. پلتفرم تبادل بیتکس کریپتو در شیلی، آرژانتین، اروگوئه و پاراگوئه فعال است. به گفته Huobi، آنها در حال کاوش در آمریکای لاتین به دلیل پتانسیل آن برای عملیات کریپتو هستند. Huobi معتقد است که آمریکای لاتین بالاترین میزان فعالیت را در مورد پذیرش رمزارزها خواهد داشت. با این حال، جزئیات این خرید علنی نشده است.

راه اندازی صرافی Bitex در سال 2014 انجام شد. اگرچه Huobi به تجارت اصلی آن تبدیل خواهد شد، پلت فرم معاملاتی Bitex برند خود را حفظ خواهد کرد. علاوه بر این، تحت مدیریت فعلی خود به فعالیت خود ادامه خواهد داد. ساکنان آرژانتین، پاراگوئه، اروگوئه و شیلی می توانند از خدمات ارز دیجیتال ارائه شده توسط Bitex استفاده کنند.

جفری ما، رئیس جهانی ادغام ها و ادغام ها در Huobi Group بیانیه ای ارائه کرد. او گفت که این شرکت از زمانی که برای اولین بار وارد بازار آمریکای لاتین شد، نسبت به چشم انداز خود برای منطقه خوش بین بوده است.

گروه Huobi از زمانی که اولین بار وارد بازار شد از رشد شگفت انگیزی در آمریکای لاتین برخوردار بوده است.

جفری ما

وی همچنین خاطرنشان کرد که خرید Bitex با ورود آنها به بازار آمریکای لاتین استراتژیک است. از طریق این رابطه، Huobi قادر خواهد بود امنیت، نقدینگی و ثبات را به تعداد قابل توجهی از کاربران ارائه دهد.

Bitex برای حفظ مدیریت و برندسازی

Huobi قادر خواهد بود شبکه خود را با سیستم Bitex پیوند دهد. با این حال، Bitex پرسنل و لوگوی خود را حفظ خواهد کرد. به دلیل ادغام، همه کاربران Bitex به سکه های دیجیتال موجود در پلتفرم Huobi Global دسترسی خواهند داشت.

هوبی به نفوذ در آمریکای لاتین علاقه نشان داده است. راه اندازی Huobi Argentina در سال 2019 نقطه ورود بود. تصاحب Bitex یک برنامه دقیق و مدون برای دستیابی به جاه طلبی های Huobi است. آمریکای لاتین به خوبی از کریپتو استقبال می کند. آمار Huobi نشان می دهد که از سال 2019 تا 2021، 1370 درصد افزایش استفاده از رمزارزها وجود داشته است.

امروزه Huobi Global چهارمین صرافی بزرگ از نظر حجم تراکنش های ارز دیجیتال است. با این حال، از نظر ذخایر کریپتو، Huobi سومین صرافی بزرگ با 11.7 میلیارد دلار دارایی تحت مدیریت (AUM) است.

فرانسیسکو بوئرو، مدیرعامل Bitex، فکر می‌کند که Huobi به جاه‌طلبی‌های این شرکت برای توسعه سود خواهد برد.

Bitex در پی بحران مالی در آمریکای لاتین تاسیس شد. هدف محافظت از قدرت خرید مشتریانمان بود. ما معتقدیم که همکاری ما با Huobi Global حیاتی است. این توسعه ما را پشتیبانی می کند و به ما کمک می کند تا به مشتریان خود خدمات بهتری ارائه دهیم. این حرکت آن‌ها را قادر می‌سازد تا به طیف گسترده‌تری از دارایی‌های دیجیتال در پلتفرم Huobi Global دسترسی داشته باشند.

فرانسیسکو بوئرو

بوئرو توضیح داد که این مشارکت مکمل هشت سال موفقیت بیتکس خواهد بود.

تقلا برای بازار آمریکای لاتین

Huobi تنها پلتفرمی نیست که مشتاق تصاحب بازار آمریکای لاتین است. پلتفرم‌های دیگر نیز با استراتژی‌هایی وارد می‌شوند تا سهمی از کیک داشته باشند. تتر توکن MXNT خود را در روز پنجشنبه راه اندازی کرد که به پزو مکزیک گره خورده است. MXNT در حال اضافه شدن به لیستی از تتر استیبل کوین ها است، اما بازار مکزیک را هدف قرار می دهد.

طبق گفته تتر، بلاک چین های اتریوم، ترون و پلیونگ از این کوین پشتیبانی خواهند کرد. شرکت های مکزیکی مشتاق به بلاک چین و ارزهای دیجیتال هستند. بر اساس یک تحلیل اخیر، مکزیک در حال تبدیل شدن به یک نیروگاه عالی ارزهای دیجیتال است. مدیر ارشد فناوری تتر می گوید که در سال گذشته شاهد افزایش استفاده از رمزنگاری در آمریکای لاتین بوده است. به طور کلی، رقابت زیادی بین ارز مجازی و پول فیات وجود خواهد داشت. تتر از یک فرصت منحصر به فرد در مکزیک استفاده می کند. مسائل مربوط به انتقال حواله بسیار جدی است اما افراد بیشتری می خواهند پول را به خانه بفرستند.

مکزیک تا 51.6 میلیارد دلار از شهروندان ساکن خارج از این کشور دریافت می کند. بنابراین، آن را به سومین دریافت کننده بزرگ انتقال در جهان پس از چین و هند تبدیل می کند.

تتر تنها شرکتی نیست که به پدیده حواله مکزیکی توجه کرده است. Coinbase، Bitso، و Circle همگی مورد توجه قرار گرفته اند. Coinbase در اوایل سال جاری یک سرویس نقدی ایجاد کرد. این محصول به تبدیل پزو محلی به بیت کوین در بیش از 37000 فروشگاه فیزیکی و خرده فروشی در سراسر کشور کمک می کند.

Circle و Bitso در ماه نوامبر برای راه اندازی یک محصول بین المللی انتقال سیم همکاری کردند. این محصول به افراد کوچک اجازه می دهد تا دلارهای خود را به استیبل کوین تبدیل کرده و به عنوان پزو به مکزیک ارسال کنند. بعداً، Bitso در ارتباط با Tribal، همچنین امکان تبدیل پزو مکزیکی را به USDC ستاره ای از طریق گزینه پرداخت بین مرزی B2B برای مشاغل کوچک و متوسط ​​فراهم کرد.