منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • Bison Trails از توسعه دهندگان Binance Smart Chain پشتیبانی می کند

Bison Trails از توسعه دهندگان Binance Smart Chain پشتیبانی می کند

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

  • Bison Trails اعلام کرد که در حال توسعه پشتیبانی از توسعه دهندگان Binance Smart Chain است.
  • Bison Trails ادعا می کند که BSC یک جاذبه اصلی برای توسعه دهندگان بوده است و این تصمیم بر عملکرد کلی صنعت تأثیر می گذارد.
  • هدف Bison Trails پایین آوردن قیمت گاز افزایش یافته و بهبود زمان بلوک در زنجیره هوشمند Binance است.

شرکت پیشرو ، Bison Trails ، که زیرساخت های صنعت بلاک چین را فراهم می کند ، با گسترش حمایت خود از توسعه دهندگان Binance Smart Chain ، حضور خود را در بازار افزایش داده است. به گفته این شرکت ، این اقدام سطح امنیت و سلامت بخش DeFi ، یکی از سریع ترین بخش ها را افزایش می دهد.

آرون هنشاو ، CTO Bison Trails ، گفت: “Binance Smart Chain به یک مرکز مهم برای توسعه دهندگان که به دنبال ایجاد برنامه های کاربردی هستند تبدیل می شود ، همانطور که تعداد پروژه های DeFi و NFT در این پلت فرم راه اندازی شده است.”

اخیراً ، Bison Trails سیستمی را ایجاد کرده است که از طریق آن توسعه دهندگان Binance Smart Chain (BSC) می توانند به زیرساخت گره اعتبار سنج دسترسی داشته باشند. این به آنها کمک می کند تا با اجرای گره ها به امنیت شبکه کمک کنند. به طور خاص ، این شرکت زیرساخت Query & Transact را به Binance Smart Chain ارائه می دهد که به توسعه دهندگان در ایجاد کارآمدتر برنامه ها کمک می کند.

Bison Trails با زنجیره هوشمند Binance همکاری می کند

از زمان راه اندازی در سال 2020 ، BSC بیش از 180 پروژه را به این پلت فرم آورده است و 13.1 به علاوه میلیون تراکنش روزانه را در 29 جولای ثبت کرده است. پیوستن این شرکت به BSC باعث افزایش تصمیمات استراتژیک DeFi و Chain می شود و از طریق افزایش زمان بلوک و افزایش محدودیت بلوک گاز به مقرون به صرفه تر شدن Defi کمک می کند.

در این لحظه ، این شرکت از بیش از 30 پروتکل با بسیاری از اعلامیه های مشارکت عمده در سال گذشته پشتیبانی می کند.

از آنجا که تصویب منابع مالی غیر متمرکز به طور قابل توجهی در BSC افزایش یافته است ، هک پروتکل نیز افزایش یافته است. یک بهره برداری اخیر در ماه مه 2021 رخ داد ، که پروتکل اسپارت را هدف قرار داد و 30 میلیون دلار ضرر کرد. آخرین بهره برداری Poly Network از 600 میلیون دلار نیز یک هک بزرگ بود. DAO Maker ، یک پلتفرم سرمایه گذاری جمعی ، نیز در اوایل ماه جاری با ضرر 7 میلیون دلاری ضربه خورد و آسیب دید و حمله به THORChain با ضرر 8 میلیون دلاری یک داستان ناشناخته نیست.