منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • Binance یک کارشناس نظارتی دیگر را به عنوان مدیر عامل سنگاپور منصوب می کند

Binance یک کارشناس نظارتی دیگر را به عنوان مدیر عامل سنگاپور منصوب می کند

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

  • ریچارد تنگ ، کارشناس مقررات به عنوان مدیر عامل Binance در سنگاپور منصوب شد.
  • Teng آماده کمک به تبادل بر موانع نظارتی است.

صرافی بایننس از انتصاب ریچارد تنگ ، مدیر ارشد پیشین مقر بورس سنگاپور (SGX) به عنوان سرپرست عملیات سنگاپور خبر داد.

این در راستای تلاش صرافی برای غلبه بر موانع نظارتی است که در سطح جهانی با تنظیم کننده ها مواجه است. بایننس در ماه های گذشته با فشارهای نظارتی از سوی حوزه های قضایی متعددی از جمله ایالات متحده ، انگلیس ، سنگاپور ، هنگ کنگ و کشورهای اتحادیه اروپا روبرو شده است.

مبادله در اطلاعیه اشاره داشت که مدیرعامل جدید سنگاپور در گذشته همچنین مدیرعامل اداره تنظیم خدمات مالی در بازار جهانی ابوظبی بوده است قبل از اینکه SGX را رهبری کند.

تنگ در زمان هدایت SGX تجربه زیادی در کمربند خود دارد. او بر بخش مقررات مسئول چارچوب سیاست مربوط به فهرست بندی ، معامله و فعالیتهای تسویه ناظر بود.

به غیر از این ، مدیرعامل جدید همچنین 13 سال در اداره پول سنگاپور ، بانک مرکزی ایالت این شهر کار کرده است.

تنگ به انتصاب Binance خوشبین است

تنگ در واکنش به انتصاب خود ، خوش بین بود و خاطرنشان کرد که مشتاقانه منتظر همکاری با تیم با استعداد سنگاپور برای بهبود رشد کسب و کار است.

وی همچنین در مورد تبادل نیازهای سرمایه گذاران ، پایبندی به بهترین شیوه ها و رعایت استانداردهای نظارتی صحبت کرد. تنگ خاطرنشان می کند که تحت مدیریت وی ، Binance با رهبران صنعت و سیاست گذاران همکاری نزدیکی خواهد داشت تا درک خود را از صنعت رو به رشد رمزنگاری افزایش دهد.

این یک استراتژی برای بنیانگذار Binance ، Changpeng Zhao بوده است که مقامات نظارتی را به دفاتر اصلی این شرکت منصوب می کند. وی این را از زمانی که این مبادله دائماً توسط تنظیم کننده های جهانی هدف قرار می گیرد ، گفت.

ژائو آمادگی خود را برای کناره گیری از مدیرعاملی ترجیحاً برای شخصی با سابقه نظارتی برای رهبری شرکت اعلام کرد.

شایان ذکر است که ماه ها قبل ، برایان بروکس ، کنترل کننده سابق ارز (یکی دیگر از متخصصان نظارتی) به عنوان مدیر عامل Binance US منصوب شد. با این حال ، به دلایل نامعلوم بروکس کمتر از چهار ماه پس از انتصاب خود ، شرکت را ترک کرد.