منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • Binance و Mastercard کارت رمزنگاری را در برزیل راه اندازی می کنند

Binance و Mastercard کارت رمزنگاری را در برزیل راه اندازی می کنند

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

در برزیل، کشوری با بزرگترین اقتصاد آمریکای لاتین، مسترکارت و بایننس از معرفی یک کارت پیش پرداخت با پشتیبانی بیت کوین و سایر ارزهای دیجیتال خبر داده اند.

طبق گزارش ها، کارت بایننس در حال آزمایش بتا است. طبق یک پست وبلاگ منتشر شده توسط این شرکت، پیش بینی می شود که این کارت طی چند هفته آینده به صورت رایگان در کشور قابل دسترسی باشد. در حال حاضر، کارت Binance در حال حاضر در تعداد زیادی از کشورهای اروپایی قابل دسترسی است.

همه مشتریان جدید و فعلی بایننس در برزیل با شناسه ملی معتبر می‌توانند از کارت بایننس که داک صادر می‌کند برای خرید و پرداخت صورت‌حساب با استفاده از ارزهای رمزنگاری شده مانند بیت‌کوین و BNB در بیش از 90 میلیون بازرگان مسترکارت در سراسر جهان استفاده کنند. – شخص یا خرید آنلاین

کاربران می توانند یک تراکنش روان را تجربه کنند که در آن ارزهای دیجیتال آنها در زمان خرید به پول نقد تبدیل می شود.

یکی از مزایا تا 8 درصد برگشت نقدی در ارزهای دیجیتال در برخی تراکنش‌ها و 0 درصد هزینه‌های برداشت از دستگاه‌های خودپرداز است، اگرچه توجه به این نکته مهم است که هزینه‌هایی از خدمات و شبکه‌های شخص ثالث همچنان اعمال می‌شود.

بایننس می گوید برزیل بازار مهمی است

مدیر کل Binance در برزیل، Guilherme Nazar، گفته است که این کشور کشوری حیاتی برای این شرکت است و این شرکت همچنان منابع را برای خدمات جدید برای مشتریان محلی و حمایت از رشد بلاک چین و اکوسیستم کریپتو در آنجا ادامه خواهد داد.

پرداخت یکی از اولین و واضح ترین موارد استفاده از رمزنگاری است، اما پذیرش فضای زیادی برای رشد دارد. ما معتقدیم که کارت بایننس گامی مهم در تشویق استفاده گسترده تر از رمزنگاری و پذیرش جهانی است و باز بودن برزیلی ها برای نوآوری، این کشور را به بازاری عالی برای این نسخه تبدیل کرده است.

گیلرمه نظر

به گفته بایننس، یافته‌های یک مطالعه جهانی که شامل بیش از 35000 شرکت‌کننده و با عنوان شاخص پرداخت‌های جدید Mastercard 2022 بود، نشان داد که برزیل یکی از بازارهای برتر از نظر علاقه به ارزهای دیجیتال است.

در مقایسه با میانگین 41 درصد در سراسر جهان، 49 درصد از مصرف کنندگان برزیلی حداقل در یک فعالیت مرتبط با رمزنگاری در طول سال گذشته شرکت کرده اند.

بر اساس تحقیقات مسترکارت، برزیلی‌ها مایلند ارز دیجیتال را فراتر از نقش آن به عنوان یک دارایی سرمایه‌گذاری بپذیرند. طبق گفته ارائه‌دهنده پرداخت، این حرکت یک نقطه عطف هیجان‌انگیز در سفر این شرکت به دنیای ارزهای دیجیتال است، که اشاره کرد هم از قابلیت‌های شبکه جهانی مورد اعتماد خود و هم زیرساخت‌های بایننس برای ارتقای انتخاب مشتری در روش‌های پرداخت استفاده می‌کند.