منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • Binance با Majid Al Futtaim شریک شد تا ارز دیجیتال را به عنوان پرداخت در فروشگاه های خرده فروشی خود بپذیرد

Binance با Majid Al Futtaim شریک شد تا ارز دیجیتال را به عنوان پرداخت در فروشگاه های خرده فروشی خود بپذیرد

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

شرکت Majid Al Futtaim که به دلیل راه اندازی یک سوپرمارکت زنجیره ای در امارات متحده عربی شناخته می شود، با Binance برای پذیرش ارزهای دیجیتال شریک شد. به طور دقیق تر، این شرکت بیت کوین را به عنوان وسیله پرداخت در سوپرمارکت ها، هتل ها و فروشگاه های تجاری خود می پذیرد.

طبق گزارش‌ها، خرده‌فروش امارات متحده عربی با صرافی بایننس همکاری کرده است تا اهداف خود را ممکن کند. این شرکت تجاری با شبکه های بلاک چین و کل بازار کریپتو آشنا می شود تا در زمان مناسب از آن استفاده کند.

خرده فروش امارات برای پرداخت های رمزنگاری شده به بایننس مراجعه می کند

بایننس

امارات متحده عربی اخیراً در کل طرح کریپتو اولویت به دست آورده است زیرا چندین شرکت رمزارز را پذیرفته اند. شرکت Majid Al Futtaim اخیراً با Binance برای پذیرش بیت کوین در منطقه تجاری خود شریک شده است. صرافی کریپتو مدتی است که در قلمروهای اروپایی و آسیایی اولویت پیدا کرده است.

به گفته مدیر این شرکت عربی، بایننس در چندین فروشگاه تجاری این شرکت کار خواهد کرد. همه این پیشرفت ها توسط قوانین قانونی تحمیل شده توسط بالاترین مرجع نظارتی در دبی کنترل می شود.

اما صرافی کریپتو اعلام کرد که 40 توکن از جمله بیت کوین پذیرفته خواهد شد. این مبادله به 29 سوپرمارکت در امارات متحده عربی و قلمرو آفریقا به دلیل حمایت مجید الفتیم و سایر شرکت های مرتبط خواهد رسید.

مجید الفتیم به عنوان یک مروج ارزهای دیجیتال

بایننس

طرفداران کریپتو علاقه مند خواهند بود در مورد این همکاری بین صرافی ارز دیجیتال و شرکت خرده فروشی بیاموزند. این به این دلیل است که این شرکت به دلیل تعداد هتل ها و سوپرمارکت هایی که ارائه می دهد، در کل منطقه عربی قدرت می یابد. تجارت کریپتو می تواند از این موج جدید پذیرش در میان شهروندان عرب و آفریقایی سود ببرد.

طبق گزارش‌ها، این شرکت خرده‌فروشی در 17 کشور در سراسر جهان فعالیت می‌کند، بدون احتساب مشارکت‌هایی که با سایر شرکت‌ها به اشتراک می‌گذارد. تنها در سال 2021، این شرکت ارقام قابل توجهی را در تعداد افرادی که به سوپرمارکت ها و هتل های زنجیره ای خود مراجعه کردند، نشان داد. با دانستن اینکه این تراکنش‌های مجازی متداول‌تر می‌شوند، این پانورامای درآمد به ارزهای دیجیتال مرتبط می‌شود.

بایننس اذعان دارد که تجارت کریپتو دوران بدی را پشت سر می گذارد که بیت کوین، اولین ارز دیجیتال توسعه یافته، بیش از 60 درصد از ارزش خود از سال 2021 کاهش یافته است. با این حال، با این پذیرش های جدید، انتظار می رود که ارز دیجیتال و کل تجارت مجازی کاهش یابد قیمت خود را قبل از پایان سال افزایش دهند. همچنین نشان داده شده است که خرده فروش در حال بررسی بازار NFT و استفاده از شبکه های بلاک چین است.