منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • BEP-95 رونمایی می شود و مکانیسم سوزاندن در زمان واقعی را در BSC ارائه می دهد

BEP-95 رونمایی می شود و مکانیسم سوزاندن در زمان واقعی را در BSC ارائه می دهد

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

TL ؛ خرابی DR

  • Binance Smart Chain در تلاش است تا BEP-95 را با مکانیسم سوزاندن زمان واقعی برای BNB معرفی کند. سوختگی معمولی سه ماهه هنوز در تصویر وجود دارد.
  • این صرافی امیدوار است در عین افزایش ارزش BNB به تمرکززدایی بهتر دست یابد. این عامل ممکن است به BNB در رقابت با رقبای مهم شانس دهد.

در 22 اکتبر ، Binance اطلاعیه ای را در صفحه و وبلاگ Github خود منتشر کرد و BEP-95 را با مکانیسم سوزاندن در زمان واقعی ارائه کرد. پروتکل تکامل بایننس ، با نام BEP-95 ، عصر جدیدی را در زنجیره هوشمند بایننس به ارمغان می آورد و توکنومیک سکه Binance (BNB) را بهبود می بخشد. علاوه بر این ، بزرگترین صرافی در سراسر جهان این ارتقا را به عنوان تقویت کننده ساختار اقتصادی زنجیره هوشمند Binance می داند.

سوزاندن به مکانیزمی محبوب برای تبدیل ارزهای دیجیتالی به تورم تبدیل شده است. سوزاندن توکن شامل شبکه ای است که درصد خاصی از سکه ها را در آدرس غیرقابل دسترسی قفل می کند ، بنابراین آنها را از گردش خارج می کند. به دلیل قانون عرضه و تقاضا ، ارزش توکن های تورمی بیشتر از تورمی افزایش می یابد.

به گفته بایننس ، مکانیسم BEP-95 به زنجیره کمک می کند تا به تمرکززدایی واقعی برسد. همچنین پس از دستیابی به مکانیسم سوزاندن فعلی به هدف خود در گردش 100 میلیون BNB در گردش ، همان مسیر را دنبال خواهد کرد. این عدد 50 درصد از کل BNB در گردش را تشکیل می دهد. با این حال ، مبادله به وضوح بیان می کند که مکانیزم هنوز راه اندازی نشده است زیرا به بهبود بیشتری نیاز دارد.

سوختن هفدهم BNB

در 18 اکتبر ، این مبادله هفدهمین رمز رمز اصلی خود را که در سه ماهه آخر سال جاری انجام شد ، به پایان رساند. بایننس این فرایند را هر سه ماه یکبار حفظ می کند و 20 درصد از سود سه ماهه خود را از گردش خارج می کند. این پلت فرم موفق شد 1.3 میلیون BNB معادل 640.000.000 دلار بسوزاند.

در سه ماهه سوم 2020 ، Binance همچنین برنامه Pioneer Burn خود را معرفی کرد و از کاربرانی که دارایی خود را در Binance از دست می دهند پشتیبانی می کند. چند مرحله را باید طی کنید تا واجد شرایط بودن برای کمک آن باشید. شما باید ادعاهای خود را از طریق پشتیبانی مشتری ارائه دهید و منجر به تحقیقات شود و اقدامات لازم را انجام دهید.

بایننس طی برنامه سوختگی سه ماهه 17 839 BNB را از گردش خارج کرد. BNB در مورد این حادثه شاهد افزایش بود ، انتظار می رود اگر برنامه فعلی به سرانجام برسد ، ادامه یابد.

پذیرش مختلط در مورد BEP-95

نسبت سوزاندن BNB در ارتقاء BEP-95 در دست اعتبارسنجان BSC قرار می گیرد. در حال حاضر ، در درصد از پیش تعیین شده 10 است. بر اساس مبادله ، مکانیسم سوزاندن برای بهبود ارزش و تقاضای سکه ضروری است. علاوه بر این ، پاداشهای سهام را برای نمایندگان و اعتبارسنجان مجدداً تنظیم می کند.

هزینه گاز از هر بلوک جمع آوری می شود و بعداً نسبت ثابت آن سوزانده می شود. سپس بایننس هزینه گاز را بین قرارداد پاداش سیستم و قرارداد ValidatorSet تقسیم می کند. بسته به اعتبارسنج یا نماینده ، توزیع هر روز انجام می شود.

در حالی که برخی آشکارا این پیش نویس BEP-95 را می پذیرند ، برخی دیگر نسبت به ارتباط آن شک دارند. یکی از توسعه دهندگان اظهار می دارد که BSC نیازی به مکانیسم مشابه ارتقا EIP-1559 اتریوم ندارد. به گفته وی ، تورم مداوم می تواند ساختار اقتصادی BSC را به خطر بیندازد.

با این حال ، قبل از راه اندازی برنامه BEP-95 ، قرار گرفتن بیشتر در معرض برنامه های Binance پیشرفت بیشتری را برای آن روشن می کند.