منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • Bancor قرار است میزبان لیست سفید Forward Token با مشارکت 5k BNT باشد

Bancor قرار است میزبان لیست سفید Forward Token با مشارکت 5k BNT باشد

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

پروتکل Forward ، راه حل یادگیری مبتنی بر بلاک چین به مرحله کاربرد نقدینگی در Bancor رسیده است. طبق گزارشات ، توکن فوروارد (FORWARD) آماده فعال شدن است زیرا فرآیند لیست سفید هیچ آسیب پذیری یا نگرانی سیستماتیک/امنیتی را نشان نداده است.

FORWARD عملکردها و ویژگی های متعددی را بر روی این پلتفرم ایجاد می کند که به اعضا اجازه می دهد حداکثر استفاده را از اکوسیستم یادگیری ببرند. به محض پخش مستقیم FORWARD ، طرح سرمایه گذاری مشترک با 5000 BNT به رای گذاشته می شود.

با افزایش محبوبیت راه حل های مبتنی بر بلاک چین ، صنایع بیشتری در حال بررسی موارد استفاده از آن در حوزه خود هستند. با این حال ، هر راه حل بلاکچین به اندازه کافی برای تغییر صنعت و حل مشکلات اساسی خوب نیست. علاوه بر این ، پتانسیل زیرساخت ها به دلیل توانایی فنی راه حل مبتنی بر بلاک چین محدود شده است.

موفقیت چشمگیر پروتکل Forward ، به ویژه در بین اعضای جامعه ، نشان دهنده بنیان قوی است که قدرت Forward Token را دارد. از زمان آغاز به کار ، این پروتکل دستاوردهای قابل توجهی را به ثبت رسانده است. قابل توجه ترین مشارکت باید با Polygon باشد.

رویداد لیست سفید آینده در Bancor مطمئناً به نقطه عطفی برای پروتکل تبدیل خواهد شد. مخاطبان جهانی تغییراتی را در نحوه یادگیری در یک سیستم مبتنی بر بلاک چین نشان خواهند داد. اولین بستری که از پروتکل Forward استفاده می کند ، English Forward معروف است که در آن مخاطبان جهانی برای یادگیری زبان انگلیسی گرد هم می آیند. این پلتفرم در 19 سال گذشته برای اقشار محروم جامعه شگفت انگیز بوده است. اکوسیستم غیر متمرکز قراردادهای هوشمندی را تضمین می کند که امنیت ، شفافیت ، سرعت و انگیزه را تضمین می کند.

آشنایی با FORWARD Tokenomics

دو نشانه در اکوسیستم Forward Protocol وجود دارد که عبارتند از: اول USD Forward (FUSD) است که یک استیبل کوین متصل به استیبل کوین است. مورد دوم Forward Token (FORWARD) است که بعنوان یک ابزار مفید عمل می کند و همچنین در مکانیزم پاداش استفاده می شود که محیط یادگیری ارگانیک تری را در انگلیسی Forward ایجاد می کند.

هر دو فیات و رمزنگاری می توانند توسط جامعه برای دسترسی به اکوسیستم یادگیری مورد استفاده قرار گیرند. توکن های بومی را می توان به ارزهای فیات و کریپتو تبدیل کرد.

آینده وعده های بزرگی برای پروتکل Forward دارد

پروتکل Forward از متخصصان رمزنگاری مشهور از جمله بنیانگذاران میچ رانکین و کارنیکا ای یاشوانت تهیه شده است. کل تیم نماینده طیف وسیعی از متخصصان با چندین دهه تجربه در بخش فناوری است.

هر دو پروتکل Forward و Bancor رویکردهای ابتکاری برای حل مشکلات در حوزه های مربوطه خود را نشان می دهند. این پلتفرم برای دستیابی به blockchainization سایر بخشها با استفاده از پروتکل Forward به پذیرش و رشد فرصت های متعددی می پردازد.