منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • ASIC مجوز سه صندوق رمزنگاری را لغو می کند

ASIC مجوز سه صندوق رمزنگاری را لغو می کند

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

کمیسیون اوراق بهادار و سرمایه گذاری استرالیا (ASIC) در آخرین بیانیه خود اعلام کرد که سه صندوق ارز دیجیتال در این کشور را به حالت تعلیق درآورده است. طبق بیانیه کامل آژانس نظارتی، این اقدام در مورد صندوق های رمزنگاری شده به دلیل عدم رعایت دستورالعمل مرجع انجام شده است. این بیانیه همچنین تصریح کرد که تعلیق موقت بر روی سه پیشنهاد ارز دیجیتال صندوق Holon اعمال شده است.

ASIC دستور توقف موقت وجوه ارز دیجیتال هولون را اعلام می کند

صندوق هولون سه راه متنوع برای سرمایه‌گذاران خرد ارائه می‌کند تا از سرمایه‌گذاری در بازار ارز دیجیتال لذت ببرند. محصولات آنها به معامله گران اجازه می دهد تا در بیت کوین، اتریوم و فایل کوین سرمایه گذاری کنند. نقض دستورالعمل رگولاتوری که شرکت در نظر گرفته شد، شفاف نبودن تعیین بازار هدف بود. این اصطلاح سندی را توصیف می‌کند که اطلاعات اولیه همه صندوق‌های رمزنگاری را در خود جای داده است.

به این ترتیب، تنظیم کننده ها بر اساس سایر عوامل مانند نیازها و توانایی های مالی می دانند که برای چه کسانی مناسب است. این سند همچنین حاوی اطلاعاتی در مورد نحوه بازاریابی و انتقال محصولات توسط شرکت ارائه دهنده آن برای رسیدن به اهداف مورد نظر است. یکی از سخنگویان خاطرنشان کرد که TMD ها به دلیل نوسانات بازار کریپتو نتوانستند به طور جدی با این مسائل برخورد کنند.

انتظار می رود هولون تغییراتی در TMD خود ایجاد کند

در بیانیه ASIC همچنین اشاره شده است که هولون به محصولی که ارائه می‌کند برای ارزیابی ریسک‌ها و انتخاب بازار مناسب توجه نکرده است. ASIC همچنین اشاره کرد که این وجوه می‌خواهند بازار هدف مشخص شده در TMD را برآورده کنند. در سند مذکور، هولون اشاره کرد که برای همه معامله گران در تمام سطوح ریسک باز است. همچنین اشاره شده است که معامله گرانی که قصد دارند تا 25 تا 100 درصد از سبد سرمایه گذاری خود را استفاده کنند نیز می توانند از این محصول استفاده کنند. ASIC اشاره کرد که معامله‌گرانی که در صندوق‌های رمزنگاری فعالیت می‌کنند، ذهن خود را برای برخی از دست دادن‌های پرتفوی آماده می‌کنند.

با این حال، بیانیه در TMD هولون اشاره کرد که آنها ممکن است تمام پول خود را از دست بدهند. رگولاتور گفت که خواستار محافظت از سرمایه گذاران از ورود به صندوق های سرمایه گذاری است که می تواند توانایی های مالی آنها را فلج کند. دستور توقف از امروز اجرایی می شود و تا 21 روز ادامه خواهد داشت، مگر اینکه نهاد نظارتی بخواهد آن را لغو کند. اگرچه این سفارش هنوز نسبتاً تازه است، انتظار می‌رود که هولون آن را بررسی کند و تغییراتی را ایجاد کند که مطابق با نیازهای بدن باشد.