منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • AscendEX کشاورزی با عملکرد چند ضلعی را راه اندازی کرد

AscendEX کشاورزی با عملکرد چند ضلعی را راه اندازی کرد

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

• پلت فرم AscendEX از اول سپتامبر جوایز Polygon را باز می کند.
• کاربران AscendEX از پلتفرمی با نرخ گاز پایین لذت خواهند برد.

AscendEX ، یکی از بزرگترین سیستم عامل های رمزنگاری جهانی ، طرح Polygon خود را بر اساس شرط بندی با سیستم APR بهبود یافته اعلام می کند. برای مدتی ، مشتریان در وب سایت در صورت داشتن حساب زیر 10،000 دلار USDC دارایی خود را دریافت خواهند کرد.

پلتفرم AscendEX به طور رسمی سیستم “Yield Farming” را راه اندازی می کند که به کاربران امکان می دهد ارز رمزنگاری شده خود را قرار دهند. این سیستم سود با Polygon مدیریت می شود. در ماه جولای توسط این پلت فرم راه اندازی شد.

درآمد چند ضلعی در AscendEX روند رو به رشدی دارد

چند ضلعی

از هفته اول سپتامبر ، کاربران در AscendEX USDC خود را برای به دست آوردن رمزنگاری بومی و کسب سود سپرده گذاری می کنند. APR هایی که مشترکین برای آنها باز خواهند بود عبارتند از USDC ، CRV و MATIC. کاربر می تواند تا 20 درصد درآمد کسب کند ، و 10 تا 10 درصد پاداش از 1-7 سپتامبر در دسترس است.

کاربران همچنین می توانند در AscendEX کشاورزی کنند و از نرخ پایین گاز لذت ببرند. اکتشافات تولید در AscendEX می تواند یک اقدام فشرده برای کاربران باشد تا دارایی های خود را به یک برچسب DeFi منتقل کنند. با استفاده از این روش ، بسته به پروتکل شبکه DeFi مورد استفاده ، کاربر پاداش هایی را که ممکن است در رمزنگاری های مختلف وجود داشته باشد دریافت می کند.

تنها راهی که می توان از Yield Farming با توکن Polygon استفاده کرد ، پلت فرم AscendEX است. توسعه دهندگان وب سایت رمزنگاری ، کل طرح Backend را مدیریت کرده و مشکلات مربوط به DeFi را قطع می کنند. به این ترتیب ، مشتریان می توانند با نگرانی کمی در مورد عملکرد خود ، از توکن های Polygon رشد کرده و استفاده کنند.

شبکه بلاک چین AscendEX و Ethereum

چندین برنامه متمرکز بر DeFi ، از جمله Polygon ، پروتکل خود را بر روی شبکه بلاک چین اتریوم متمرکز می کنند. این شبکه ETH مربوط به دومین بلاک چین بزرگ و پرکاربرد در بین علاقه مندان به ارزهای رمزنگاری شده است. شبکه اتر خاص است زیرا پروتکل آن ساخت Dapps را آسان می کند و فقط برای معاملات رمزنگاری کار نمی کند.

هدف AscendEX ایجاد و پیوند دادن شبکه های بلاک چین سازگار با اتریوم است. با افزودن پروتکل های مقیاس پذیر که توسط شبکه اتر پشتیبانی می شوند ، این پلتفرم قصد دارد بهترین سیستم اتریوم و یک بلاک چین کامل را داشته باشد.

ارز بومی AscendEX همچنین نقاط منفی را که به بلاک چین مرتبط هستند ، تقویت می کند. Polygon می خواهد از پرداخت بیش از حد گاز در معاملات خودداری کرده و عملکرد این حرکات رمزنگاری را افزایش دهد. همه این بهینه سازی ها باید بدون دخالت در امنیتی که AscendEX به شما ارائه می دهد ، در سیستم گنجانده شود.

AscendEX انتظار استقبال زیادی از واحد پول اصلی خود را دارد و کاربران می توانند از پیشنهادات APR آن استفاده کنند. مهلت این پاداش ها که بدون شک سود بالایی را برای شرکت کنندگان به همراه خواهد داشت ، تا 7 سپتامبر تعیین شده است.