منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • ARK Invest با خریدهای استراتژیک از افت Coinbase سرمایه گذاری می کند

ARK Invest با خریدهای استراتژیک از افت Coinbase سرمایه گذاری می کند

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

این هفته، صندوق ARK Invest کتی وود با خرید و فروش سهام Coinbase (COIN) حرکت هوشمندانه ای انجام داد. در روز سه‌شنبه، این صندوق 160887 سهم COIN را به قیمت 13.5 میلیون دلار در حالی که هر سهم تقریباً 83 دلار قیمت داشت فروخت. سپس 48 ساعت بعد، ARK از افت سهام استفاده کرد و 268,928 سهم را با قیمت پایانی 66.30 دلار در ایالات متحده خریداری کرد که از این تعداد سهام جدید، 230,599 سهم به ARK Innovation ETF (ARKK) و 38,329 سهم به نسل بعدی ARK اختصاص یافت. اینترنت ETF (ARKW).

روز چهارشنبه، کوین بیس فاش کرد که اعلامیه ولز را از کمیسیون بورس و اوراق بهادار (SEC) دریافت کرده است، که هشدار می دهد ممکن است اقدامات اجرایی انجام شود. اعلامیه ولز نشان می دهد که SEC بررسی کرده است و معتقد است شواهد قابل توجهی وجود دارد که اقدامات اجرایی احتمالی را تضمین می کند. Coinbase اکنون تا 29 مارس فرصت دارد تا به SEC اطلاع دهد که آیا قصد دارند با اقدامات اجرایی مخالفت کنند یا خیر.

در همان روز، SEC همچنین اعلام کرد که از جاستین سان، بنیاد ترون، بنیاد بیت تورنت و رینبری (بیت تورنت سابق) به دلیل فروش اوراق بهادار ثبت نشده و دستکاری بازارها از طریق معاملات شستشو شکایت کرده است. علاوه بر این، شخصیت اینترنتی جیک پل به دلیل تبلیغ رمزارزهای مرتبط با Sun به طور غیرقانونی مورد شکایت قرار گرفت. برایان آرمسترانگ، مدیرعامل کوین‌بیس، سپس در توییتر اسپیس شرکت کرد و از انتخاب «نامزدهای طرفدار رمزارزها» در ایالات متحده دفاع کرد، که نشان می‌دهد کوین‌بیس از نظر سیاسی بیشتر درگیر خواهد شد.

علیرغم افت کوتاهی که پس از اعلام ولز رخ داد، کوین ARK هنوز تا به امروز 97 درصد رشد داشته است. علاوه بر این، ARK فاش کرده است که خریدهای قابل توجهی از سهام Block (SQ) انجام داده است که 275554 مورد از این سهام به ARKK رفته است. برای اطمینان بیشتر از موفقیت و رشد صنعت کریپتوکارنسی، این شرکت همچنین در حال برنامه ریزی برای ترغیب مردم به تماس با نمایندگان خود، کمک مالی به نامزدهای طرفدار رمزنگاری، حضور در تالارها و رساندن صدای خود است. یکی از نمایندگان ARK گفت: “ما قصد داریم کاندیداهای طرفدار رمزارز را در این کشور انتخاب کنیم تا مطمئن شویم که موفقیت ما تضمین شده است.”

شرکت پرداخت فین‌تک جک دورسی، که تا حدی در معرض کریپتو قرار دارد، پس از انتشار گزارشی مبنی بر اینکه شرکت تحقیقاتی هیندنبورگ گزارشی مبنی بر اغراق‌آمیز تعداد کاربران «وحشیانه» انجام داده است، شاهد کاهش 14 درصدی قیمت سهام خود در روز پنجشنبه بود. در پاسخ، بلاک اظهار داشت که اقدام قانونی علیه هیندنبورگ ریسرچ آغاز خواهند کرد و در عین حال با کمیسیون بورس و اوراق بهادار (SEC) برای بررسی اتهامات همکاری خواهند کرد.