منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • ApeCoin امروز به 5.74 دلار سقوط کرد زیرا جامعه ارزهای دیجیتال امید خود را به APE از دست داد

ApeCoin امروز به 5.74 دلار سقوط کرد زیرا جامعه ارزهای دیجیتال امید خود را به APE از دست داد

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

معاملات کریپتو پس از کاهش ارزش یکی از سخت‌ترین توکن‌های آن یعنی ApeCoin به زیر ۶ دلار، دوباره در یک رگه نزولی گیر کرده است. بر اساس گزارش CoinMarketCap، تعداد زیادی از سرمایه گذاران APE پس از اینکه بیش از 90 روز روند نزولی آن را طی کرد، از این توکن ناامید هستند.

ApeCoin به دلیل تعلق آن به سری BAYC و آخرین پیشرفت هایی که وعده داده است، محبوب ترین توکن در بازار NFT است. از همان ابتدا، پروژه APE با احساس خوش بینی و امیدواری در بین سرمایه گذاران کار کرده بود. حتی این توکن برای ماه مارس با قیمت 39.40 دلار فهرست شد. در نهایت، روند خوب آن کاهش می یابد تا اینکه 89 درصد از ارزش خود را از دست داد و امروز به 5.74 دلار رسید.

ApeCoin پس از تجربه یک هفته صعودی ارزش آن کاهش یافت

ApeCoin

پلتفرم وب تحلیل رمز ارز CoinMarkerCap نشان می دهد که ApeCoin بیش از 6.4 دلار ارزش داشت در حالی که ارزش بازار آن بیش از 5 میلیون دلار است. اما با گذشت روزها، این توکن بیش از 10 درصد از قیمت خود را از دست داد که این فضای نامطلوب را برای سرمایه گذاران عادی نشان می دهد.

در حالی که هفته برای معاملات کریپتو شدید بود، طرفداران APE هنوز کمی امیدوار هستند. بسیاری از سرمایه گذاران معتقدند که زمان خوبی برای سرمایه گذاری در ApeCoin است.

ApeCoin Future و کل بازار ارزهای دیجیتال

ApeCoin

برای بیش از نیمی از سه ماهه دوم سال، ارزهای دیجیتال یک رگه نزولی را تجربه کردند و بسیاری از طرفداران نمی‌دانند که آیا این روند در سه ماهه سوم ادامه خواهد داشت یا خیر. واقعیت این است که همه چیز نامشخص است، اگرچه انتظار می رود آخرین تصمیمات اتخاذ شده توسط سیاست مالی ایالات متحده به نفع کریپتوها باشد تا نوسان قیمت آنها تثبیت شود.

FED نرخ های مالیات خود را افزایش داد در حالی که FOMC در این کشور احکام سختی را در مورد کمیسیون هایی اتخاذ می کند که انتظار می رود آنها حدود 75 نکته ساده را پوشش دهند. این مقررات باعث عدم تعادل بیشتر در معاملات کریپتو می شود و در روزهای آینده بی اعتمادی بیشتری به سرمایه گذاری ایجاد می کند.

با این حال، جامعه ApeCoin و طرفداران ارزهای دیجیتال بر این باورند که این پیش بینی ها می تواند اشتباه باشد. اخیراً دیده شده است که چگونه بیت کوین یا توکن های دیگر ارزش خود را به آرامی افزایش داده اند. طرفداران کریپتو امیدوارند که اکثر توکن ها قیمت های خود را برای این سه ماهه جدید افزایش دهند.