منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • Animoca قصد دارد پس از دور سرمایه گذاری 110 میلیون دلاری خریداری کند

Animoca قصد دارد پس از دور سرمایه گذاری 110 میلیون دلاری خریداری کند

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

Animoca اعلام کرده است که بودجه ای به ارزش 110 میلیون دلار را که Temasek رهبری می کرد، تکمیل کرده است. طبق به روز رسانی، این شرکت خاطرنشان کرد که وجوه جمع آوری شده را به خریدهای جدید تزریق خواهد کرد. در این اطلاعیه اشاره شده است که تامین مالی پس از صدور اوراق قابل تبدیل به فهرست بسته سرمایه گذاران تکمیل شده است. در بیانیه شرکت، قیمت تبدیل 4.50 دلار تعیین شده است. این رقم جدید ارزش شرکت را در همان براکتی قرار می دهد که با بودجه قبلی بود.

Temasek دور تامین مالی را رهبری کرد

برخی از شرکت‌های درگیر در این دور عبارتند از Boyu Capital، GGV Capital، و شرکت بلند پرواز Temasek. در این بیانیه ذکر شده است که این سرمایه گذاران فهرستی نفیس از سرمایه گذاران جدید تهیه کرده اند که برای رشد شرکت استراتژیک است. گذشته از آن، آنها همچنین به شرکت در مورد راه هایی برای بهبود ساختار سازمانی آن مشاوره خواهند داد. در این اطلاعیه همچنین آمده است که این سه شرکت ورودی هایی را ارائه خواهند کرد که به Animoca از نظر سود و جنبه تجاری شرکت کمک خواهد کرد. به غیر از این سه شرکت، دو شرکت دیگر نیز در این دور شرکت داشتند.

انیموکا می خواهد شراکت های استراتژیک را امضا کند

در این بیانیه همچنین اشاره شده است که انیموکا برنامه هایی برای استفاده از منابع مالی برای خرید و سرمایه گذاری استراتژیک دارد. این شرکت همچنین در نظر دارد محصولات جدیدی را برای کاربران خود ایجاد کند و برای املاک جدید مجوز کسب کند. این پلتفرم همچنین در حال بررسی پیشرفت‌های بیشتری در بازار متاورس است، و به روش‌هایی که بهترین کمک به ارتقای دیجیتال برای کاربران در فضا است، توجه دارد. یکی از بنیانگذاران این برند در بررسی خود از رویدادها اشاره کرد که این دور برای شرکت ضروری است.

وی خاطرنشان کرد که به دنبال ایجاد مشارکت های استراتژیک با شرکت ها هستند زیرا آنها به دنبال خدمات ضروری در بازار Web3 هستند. گزارش‌های قبلی در ماه اوت بیان می‌کردند که Temasek سرمایه‌گذاری را برای شرکت تامین می‌کند. Temasek در طول سال‌ها به‌طور فعال به دنبال سرمایه برای شرکت‌های رمزنگاری بوده است و قبلاً برای Binance بایننس تکمیل شده بود. یکی از مدیران این شرکت تصریح کرد که آنها فعالانه درگیر رمزنگاری نیستند زیرا آنها فقط در کسب و کاری که خدمات مرتبط را انجام می دهد درگیر هستند.