منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • Aleph.im تجزیه و تحلیل بازار سرم را برای Solana آغاز می کند

Aleph.im تجزیه و تحلیل بازار سرم را برای Solana آغاز می کند

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

TL; DR خرابی

  • سرم دارای یک دفترچه سفارش محدود مرکزی کاملاً زنجیره ای است که نقدینگی را در اختیار معامله گران قرار می دهد.
  • سرم پروتکلی است که امکان انتقال سریع و ایمن داده‌ها را فراهم می‌کند و امکان ذخیره‌سازی آن بر روی یک بلاک چین زیرساخت را فراهم می‌کند.

علاقه مندان به رمزارز فرصتی خواهند داشت تا درباره حمایت نقدینگی Solana و Serum اطلاعات بیشتری کسب کنند. این پس از آن است که Aleph.im آنها را در شبکه ارائه دهنده نمایه سازی خود معرفی کرد. Aleph.im در حال حاضر طرح های بسیاری از شبکه های مختلف را در خود جای داده است. به طور مشخص، بیت کوین Core، Ethereum Classic و توکن های دیگر.

Aleph.im کمک سرم پروژه را اضافه می کند

پروتکل Solana در سال 2021 یک پروژه بلاک چین موفق بوده است. دارایی بومی این شرکت، SOL، طی سه ماه افزایش قابل توجهی داشته است و 542 درصد افزایش یافته است. بنابراین، ارزش بازار آن باعث شده است که راه خود را به 10 ارز دیجیتال برتر در حال حاضر افزایش دهد.

در حال حاضر، SOL چهارمین بازار بزرگ را به خود اختصاص داده است. برآورد بازار 72 میلیارد دلار است. در 4 نوامبر، الف برنامه خود را برای ارائه بینش منطقی از طریق Project Serum اعلام کرد.

سرم پروتکلی است که امکان انتقال سریع و ایمن داده‌ها را فراهم می‌کند و امکان ذخیره‌سازی آن بر روی یک بلاک چین زیرساخت را فراهم می‌کند. همچنین توکن های دسترسی Dapps را برای تعامل با شبکه Solana فراهم می کند.

Serum custom ابزار قدرتمندی است که هزینه های تجارت را کاهش می دهد و سرعت DeFi را بهبود می بخشد. همچنین، به خدمه Aleph.im کمک می کند تا بینش هایی را در مورد داده های ارزشمند ارائه دهند. به گزارش Aleph.im.

Serum Market یک تغییر دهنده بازی است که چگونه Serum می تواند حجم عظیمی از داده ها و منابع مالی کاربران نهایی مختلف را بررسی کند. همچنین به یکی از مهم‌ترین اعضای سولانا در اکوسیستم بی‌سابقه‌اش وضوح بیشتری می‌دهد.

رئوس مطالب به انبوهی از داده های قابل استفاده در بازار سولانا از طریق فناوری Aleph.im دسترسی خواهند داشت. با پیوستن به پلتفرم مدیریت پروژه Serum، این امکان وجود خواهد داشت.

تمایز افزایش یافته در اکوسیستم Solana Defi

پول زیادی برای پروژه های بلاک چین وجود دارد. تخمین زده می شود که حدود 250 میلیارد دلار TVL در چندین بلاک چین وجود دارد. با این حال، سولانا با 14.63 میلیارد دلار جایگاه سوم را در جایگاه defi TVL (کل ارزش قفل شده) دارد. علاوه بر این، در 7 روز 15 درصد افزایش یافته است.

محبوبیت سرم همچنان در حال افزایش است زیرا TVL آن به 5.06 میلیارد دلار می رسد و حجم فروش 7 روزه آن در حدود 6.82 میلیارد دلار است.

ویژگی های جدید Aleph.im شامل امکان تماشای TVL خواهد بود. همچنین، سوابق معاملاتی (OHLCV) را مشاهده کنید و به اطلاعات ثبت سفارشات شناخته شده یک فرد یا شرکت دسترسی داشته باشید.

ما خوشحالیم که رزولوشن های پرونده و داشبوردهای تجزیه و تحلیل خود را برای Serum ارائه می دهیم. با استفاده از این سرویس جدید، ما به بازرگانان دید بیشتری نسبت به سرمایه‌گذاری‌های خود را به شیوه‌ای سازمان یافته‌تر ارائه می‌دهیم. به علاوه، سرمایه‌گذاران نهادی که می‌خواهند یک مرور کلی از آنچه در این صندوق‌های مختلف اتفاق می‌افتد داشته باشند. جاناتان شیمول گفت.

این یک سال نوسانات شدید برای ارزهای دیجیتال و تحلیلگران است. مردم بیشتر از هر زمان دیگری پول را برای تحقیق در بازار سرمایه گذاری می کنند تا این کالای داغ را بهتر درک کنند. بنابراین، شرکت‌های تحلیلی دلار را جمع‌آوری کرده‌اند.