منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • Alchemy، یک ارائه دهنده زیرساخت وب 3، 250 میلیون دلار سرمایه جذب کرد

Alchemy، یک ارائه دهنده زیرساخت وب 3، 250 میلیون دلار سرمایه جذب کرد

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

TL; DR خرابی

  • دور تامین مالی سوم کیمیا، ارزش شرکت را به 3.5 میلیارد دلار می رساند.
  • این شرکت در شش ماه گذشته درآمد خود را 15 برابر کرده است.

Alchemy، ارائه‌دهنده پایگاه وب ۳ و بلاک چین، به نقطه عطف هیجان‌انگیزی رسیده است. این شرکت 250 میلیون دلار در چرخه مالی خط C خود جذب کرد. در نتیجه، شرکت‌های سرمایه‌گذاری خطرپذیر A16z Partners با Lightspeed Venture و Redpoint این فرآیند را رهبری کردند. همچنین از بنیاد Coatue Voip، Addition Ltd، DFJ و Ventura Pantera Capital کمک شد. ارزش این شرکت در کمتر از 12 ماه بیش از 1 میلیارد دلار افزایش یافته و به 3.5 میلیارد دلار رسیده است. این یک بازگشت سرمایه قابل توجه برای سرمایه گذاری است که این استارت آپ را در سال گذشته خریداری کرده است.

بعد از یک ارزیابی 3.5 میلیارد دلاری، بعد چه؟

صنعت بلاک چین به سمت پذیرش انبوه در حال حرکت است. بنابراین، دیدن اینکه این فناوری در چند سال اخیر تا چه حد پیشرفت کرده است، هیجان انگیز است. کیمیاگری در نقش خود به عنوان ارائه دهنده خدمات برای امور مالی غیرمتمرکز (DeFi) افزایش یافته است.

از ماه ششم، کیمیاگری درآمد خود را 15 برابر افزایش داده است. آنها تعهد خود را به ارائه راه حل های فناوری نوآورانه نشان داده اند. راه حل ها می توانند در بسیاری از صنایع، از جمله امور مالی و حتی شرکت های چند ملیتی اعمال شوند.

ایجاد زیرساخت برای بلاک چین یک کار ضروری و در عین حال ضروری است. ایجاد بلاک چین کافی نیست. اگر برای آنها دفای را تشکیل دهند، کمک می کند.

علی یحیی، همکار A16Z، این بیت را برای سرمایه گذاری در پایگاه web3 حیاتی دانست. وی در سخنان خود تاکید کرد:

“ما در یک نقطه واقعا عجیب و غریب در رشد web3 هستیم. این فضا مطمئناً از دوره پشتیبانی خود فارغ التحصیل شده است. با کمک شرکت هایی مانند Alchemy، اکنون می تواند از اپلیکیشن های دنیای واقعی برای مخاطبان اصلی استفاده کند.

بهبود اکوسیستم

کیمیا قصد دارد به سفر خود برای ایجاد اکوسیستم خود تا حد امکان گسترده و متنوع ادامه دهد. آنها تمایل دارند با ارائه دستگاه های مختلف برای توسعه دهندگان وب 3 به این هدف دست یابند.

هدف ایجاد یک شبکه در مورد خدمات وب 3 است. همچنین، برای ایجاد مواد آموزشی که توسعه دهندگان جدید می توانند در هنگام نصب از آن استفاده کنند.

بلاک چین قرار است به آینده وب 3 تبدیل شود. همچنین با ترویج فرمول بندی پست های جدید در سرتاسر جهان گسترش خواهد یافت. بنابراین، امکان اشتغال در این سازمان ها را برای علاقه مندان به بلاک چین فراهم می کند. جو لاو، شریک کیمیاگری، فکر می‌کند که این فناوری سرمایه‌گذاری خود را به جریان اصلی مرتبط آغاز کرده است.

مدیرعامل کیمیا گفت: «آینده بلاک چین زمان هیجان انگیزی است. ما خوشحالیم که آن را در اختیار توسعه دهندگانی قرار می دهیم که می توانند کاربردهای منحصر به فرد خود را ایجاد کنند. با این وجود، خدماتی را با جذابیت این فناوری جدید ارائه دهید. همچنین، ما در مورد توانمندسازی ذهن‌های بیشتر هیجان‌زده هستیم تا آنها نیز از همه چیزهایی که در مسیر ما قرار می‌گیرد لذت ببرند.»