منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • 9 برای تأسیسات استخراج رمزنگاری در قزاقستان

9 برای تأسیسات استخراج رمزنگاری در قزاقستان

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

  • شرکت چینی بازی The9 به دنبال استقرار تاسیسات استخراج رمزنگاری در قزاقستان است.
  • ظرفیت تاسیسات استخراج رمزنگاری 200 مگاوات است.
  • این پروژه مشارکت The9 با شرکتهای محلی برای نگهداری سخت افزار خواهد بود.

زمانی که صحبت از شرکت های استخراج ارزهای رمزنگاری شده است ، چین بسیار خشن است. در سرکوب اخیر شرکت های معدنی توسط مقامات نظارتی چین ، بسیاری از معدنچیان رمزنگاری تصمیم گرفته اند به دنبال پناهگاهی امن از کشور فرار کنند. با ادامه تعطیلی مقامات استخراج رمزنگاری ، The9 ، شرکت چینی بازی و اینترنت تصمیم گرفته خدمات خود را به منطقه جدیدی گسترش دهد.

The9 تصمیم گرفته است پروژه جدید خود را برای ایجاد تأسیسات جدید استخراج رمزنگاری در قزاقستان پیاده کند. برای این منظور ، یک شرکت تابعه از این سازمان ، NBTC ، تصمیم گرفته است که با LGHSTR Ltd. ، یک شرکت محلی ، اتحاد ایجاد کند. NBTC علاوه بر اعمال کنترل بر مدیران ، 51 درصد از شرکت را در اختیار خواهد داشت.

توان تأسیسات معدن کریپتو 200 مگاوات است

تأسیسات استخراج رمزنگاری که تحت سرمایه گذاری مشترک LGHSTR Ltd. و NBTC قرار می گیرند ، با ظرفیت 200 مگا وات کار می کنند و در حدود دو سال دیگر ساخته می شوند. این دو سازمان با نهایی شدن شرایط توافق نامه خود ، یک تفاهم نامه سرمایه گذاری غیر الزام آور امضا کرده اند.

تأسیسات معدنی خروجی 5 اگزا در ثانیه ارائه می دهد. مهلت اجرای کل پروژه در پایان سال 2022 تعیین شده است. در بیانیه ای از طرف شرکت ، امکانات استخراج رمزنگاری به عنوان بخشی از یک پروژه توسعه بزرگ برنامه ریزی شده توسط The9 توضیح داده شده است.

کای ژیفانگ ، مدیرعامل NBTC در بیانیه خود ادعا می کند که طرحی را برای بازگرداندن صحیح نیمی از قدرت هشینگ سازمان که تا اکتبر از دست رفته است ، تدوین کرده و قدرت جدیدی را تا پایان سال اضافه می کند.

این تنها معامله ای نیست که این سازمان در قزاقستان امضا کرده است. قرارداد دیگری با Kazdigital Ltd. امضا شد که هدف آن ایجاد یک سایت استخراج رمزنگاری با ظرفیت 100 مگاوات است.