منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • 79 درصد از معامله گران طولانی مدت با سقوط بیت کوین به 56000 دلار، REKT کردند

79 درصد از معامله گران طولانی مدت با سقوط بیت کوین به 56000 دلار، REKT کردند

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

تفکیک TL;DR:

  • پس از افت اخیر بیت کوین و سایر آلت کوین های بزرگ، حدود 672 میلیون دلار موقعیت معامله گران طولانی مدت نقد شده است.
  • بیت کوین اوایل امروز به زیر 56000 دلار سقوط کرد که تقریباً 20 درصد از ATH کاهش داشت.

ارز دیجیتال پیشرو، بیت کوین (BTC) از روز دوشنبه در روند نزولی قرار گرفته است. معاملات این هفته را با حدود 66000 دلار در بازار بایننس آغاز کرد. با این حال، پس از افت به 56000 دلار در اوایل جمعه، از آن نقطه بیش از 10300 دلار کاهش یافته است. با قیمت فعلی، بیت کوین کاهش یافته است و در پایین ترین سطح یک ماهه معامله می شود.

79% از معامله گران طولانی مدت با سقوط بیت کوین به 56000 دلار REKTed کردند.

79.3 درصد از معامله گران رمزارز لانگ REKT

با توجه به کاهش بیت کوین و سایر ارزهای رمزنگاری شده، اکثر معامله گران طولانی مدت در بازارهای مشتقات رمزنگاری به اجبار خارج شده اند. بر اساس گزارش بانک مرکزی، حدود 79.3 درصد از این معامله‌گران در 24 ساعت گذشته منحل شده‌اند که منجر به زیان 672 میلیون دلاری شده است. داده ها از CryptoRanks.

معامله گران لانگ در FTX 228 میلیون دلار ضرر کردند و پس از آن بایننس (218 میلیون دلار)، OKEx (104 میلیون دلار)، ByBit (57 میلیون دلار) و دیگران قرار گرفتند.

چرا بیت کوین سقوط می کند؟

در ابتدا، شایان ذکر است که بازار بیت کوین در هفته و ماه گذشته به شدت حریص بوده است، احتمالاً به دلیل علاقه مجدد به این ارز دیجیتال که در نهایت به بالاترین سطح تاریخ خود یعنی تقریباً 69000 دلار رسید. معمولاً زمانی که سرمایه‌گذاران طمع می‌کنند، بازار را باید اصلاح کنند. اما با اصلاح اخیر قیمت، شاخص در حال بازگشت به سمت پایین است، به این معنی که قیمت ممکن است دوباره به اوج خود برسد.

79 درصد از معامله گران طولانی مدت با سقوط بیت کوین به 56000 دلار REKTed کردند.

علاوه بر این، بسیاری از مردم بر این باورند که سرکوب کریپتو در چین و صورت‌حساب زیرساختی ۱ تریلیون دلاری ایالات متحده نیز می‌تواند عوامل کاهشی دیگری در کاهش قیمت کریپتو باشد. همچنین، برخی ادعا کردند که مردم به دلیل طرح پیش رو برای بازپرداخت کاربران اولیه صرافی که اکنون از بین رفته، Mt. Gox از 20 نوامبر شروع می شود، دست به فروش وحشت زده اند.

مردم نگران این بودند که کاربران ممکن است بیت کوین خود را در مدت کوتاهی پس از بازپرداخت آنها تخلیه کنند. با این حال، این FUD لغو شده است، زیرا یکی از طلبکاران گفت که بازپرداخت ممکن است تا سال 2023 نباشد.