منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • 54 میلیون دلار ETH سوزانده شد: اتریوم اولین روز تورم زدایی را ثبت کرد

54 میلیون دلار ETH سوزانده شد: اتریوم اولین روز تورم زدایی را ثبت کرد

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

خرابی TL ؛ DR:

  • تعداد ETH سوخته از مجموع سکه های منتشر شده دیروز فراتر رفت.
  • این اولین باری است که اتریوم در یک روز کامل انتشار منفی داشت.

سوم سپتامبر 2021 اولین بلاک چین اتریوم در طول EIP-1559 ، که حدود 30 روز پیش به کار گرفته شد ، کاهش قیمت داشت. با تورم زدایی دیروز ، این بدان معناست که تعداد ETH سوخته بیشتر از کل سکه های منتشر شده از طریق پاداش های بلاک بود.

بیش از 54 میلیون دلار اتریوم سوزانده شد

در مجموع 13،838 ETH بودند سوخته دیروز ، که معادل 54 میلیون دلار مطابق قیمت ETH در 3،906 دلار در زمان نگارش این مقاله است. این تعداد ETH سوخته بیش از 2 درصد بیشتر از کل سکه های منتشر شده در پاداش بلاک در 24 ساعت گذشته است.

از نظر فنی ، اتریوم در 3 سپتامبر انتشار منفی ETH روزانه را ثبت کرد که به عنوان “اولین روز تورم زدایی” نامیده شد.

سوزاندن توکن مکانیزمی است که برای کاهش عرضه ارز رمزنگاری شده استفاده می شود. با سوزاندن توکن ها ، آنها به کیف پول منتقل می شوند که توسط کسی کنترل نمی شود یا نخواهد شد. سوزاندن ETH در پی اجرای موفق EIP-1559 در هارد فورک لندن به بلاک چین اتریوم معرفی شد.

در همین حال ، رکورد امروز به این معنا نیست که بلاک چین اتریوم کاملاً تورم زا شده است زیرا کل ETH سوخته در مقایسه با انتشار از زمان راه اندازی EIP-1559 کمتر است. با این حال ، شایان ذکر است که EIP-1559 به میزان قابل توجهی به کاهش نرخ تورم ETH کمک کرده است.

ETH بیشتری در میان افزایش هزینه ها سوزانده شد

همانطور که در EIP-1559 پیشنهاد شده است ، افزایش هزینه گاز اتریوم باعث افزایش تعداد ETH در دقیقه می شود. روز جمعه ، Cryptopolitan افزایش قیمت گاز اتریوم را اعلام کرد ، که هزینه انتقال توکن عادی ERC-20 را به بیش از 147 دلار رساند. این تا حدودی توضیح می دهد که چرا سکه های بیشتری نسبت به دیروز سوزانده شده است.

بر اساس داده های ردیابی شده توسط Ultrasound Money ، در حال حاضر ، میزان سوختگی اندکی به 8.62 ETH در دقیقه کاهش یافته است.