منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • 5 نکته عملی برای تجارت کریپتو: مواجهه با چالش های زمستان کریپتو

5 نکته عملی برای تجارت کریپتو: مواجهه با چالش های زمستان کریپتو

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

پس از مصاحبه با Newstex، تیم Cryptopolitan همچنان به ایجاد و آماده سازی سایت برای چالش های آینده زمستان کریپتو ادامه می دهد. روزنامه‌نگاران رمزارز چگونه می‌توانند در مورد کاهش قیمت‌ها و ناله‌های غم‌انگیز جوامع رمزنگاری تحت محاصره بنویسند؟

… مجموع ارزش بازار همه ارزهای دیجیتال به زیر یک تریلیون دلار رسیده است که نشان می دهد بازار به شدت در «زمستان رمزنگاری» غوطه ور شده است.

CoinMarketCap

«حمام خون» در فضای ارزهای دیجیتال، یک روز پس از آن که فدرال رزرو ایالات متحده تصمیم سیاست خود را مبنی بر افزایش نیم درصدی نرخ بهره را صادر کرد، شاهد انحلال حساب‌های 103518 معامله‌گر به دلیل فروش بیت‌کوین و سایر ارزهای دیجیتال بوده است.

پیدا کردن “قلب موضوع” همیشه یک چالش بوده است. روزنامه‌نگاران ما باید در عین عینی ماندن و قضاوت نکردن، چالش ارائه اخبار را با اکتشافات و درس‌های تازه ارائه کنند.

اولین چالش رفتن مستقیم به منبع برای یافتن خبر است. این بخش دشوار است زیرا حقایق با انتشار از منبع اولیه رقیق و تزئین می شوند. بیان بی طرفی و شفافیت آسان تر از انجام آن است، اما ویراستاران و نویسندگان ما این کار را می دانند. روزنامه نگاران باتجربه ما از قبل می دانند که از دام اخبار جعلی اجتناب کنند.

پس از آن، ما هرگز از خواندن ستایش بلاک چین و رمزارز دست نخواهیم کشید، زیرا مانند نوزادان در جنگل، ما توسط مادر پرورش دهنده گرگ کریپتو شیر خوردیم. رومولوس و رموس. ما متعهد هستیم که خوانندگان خود را در مورد اصول و پیامدهای بلاک چین از طریق رسانه خنثی و شفاف خود آگاه کنیم. این مسیری است که ما با وجود “به هم ریختگی خونین” آن را دوست داریم.

در اینجا اولین داستان Cryptopolitan ما است. باشد که همه شما از 5 نکته برای تجارت رمزنگاری لذت ببرید همانطور که ما از ارائه آنها برای شما لذت می بریم!

5 نکته کاربردی برای تجارت رمزنگاری