منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • 3air از بلاک چین برای متحول کردن یکی از سنتی ترین صنایع استفاده می کند

3air از بلاک چین برای متحول کردن یکی از سنتی ترین صنایع استفاده می کند

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

بلاک چین ها یک فناوری قدرتمند هستند و میزان کامل استفاده از آن ها هنوز مشخص نیست. 3air، یک شرکت بلاک چین که برای اتصال آفریقا از طریق اشتراک NFT به خدمات اینترنتی خود کار می کند، صنعت مخابرات و اینترنت را متحول خواهد کرد. هدف 3air این است که با استفاده از بلاک چین SKALE و آوردن میلیون‌ها کاربر به اقتصاد جهانی، خدمات خود را سریع و مقرون به صرفه نگه دارد تا از سقوط رایج ارزهای دیجیتال جلوگیری کند.

3air از سخت افزار مش بی سیم ارائه شده توسط فناوری اثبات شده K3 Lastmile برای ارائه اتصال در دورافتاده ترین مناطق آفریقا استفاده می کند. این فناوری برد 50 کیلومتری دارد و اتصال اینترنتی اختصاصی تا 1 گیگابایت در ثانیه را فراهم می‌کند و همچنین ایستگاه‌های تلویزیون دیجیتال و تلفن IP متعددی را تامین می‌کند. این شرکت با استفاده از این فناوری در سرتاسر قاره ایستگاه های پایه خواهد ساخت و هدف آن تامین اتصال اینترنت در منطقه جنوب صحرا است.

چرا آفریقا؟

دسترسی به اینترنت در کشورهای جنوب صحرای آفریقا به شدت مورد نیاز است. شهرها و جمعیت به سرعت رشد کرده‌اند، اما سنگرها و زیرساخت‌های دسترسی به اینترنت حفر نشده‌اند و اکنون نصب آن در برخی مناطق تقریباً غیرممکن است. تنها 0.58 درصد از مردم در جنوب صحرای آفریقا در سال 2019 به پهنای باند دسترسی داشتند. فناوری بی‌سیم نیز به شدت کمبود دارد. در حالی که 73 درصد از کاربران در جنوب صحرای آفریقا اتصالات تلفن همراه دارند، تنها 20 درصد از آنها با دسترسی به اینترنت همراه هستند، زیرا اکثر دکل های تلفن همراه قدیمی هستند و فقط اتصالات 2G یا 3G دارند. با در نظر گرفتن این موارد، فناوری Last Mile K3 Telecom برای ارائه خدمات اینترنتی به کشورهای جنوب صحرای آفریقا ایده آل است.

استفاده از NFT برای تامین انرژی اشتراک ها

پس از تامین این ایستگاه‌های پایه، 3air شروع به ورود کاربران با اشتراک‌های مبتنی بر رمزنگاری و مجموعه وسیعی از خدمات مرتبط با رمزنگاری خواهد کرد. اشتراک NFT به جای خدمات اشتراک استاندارد استفاده خواهد شد تا به کاربران قدرت بیشتری برای مدیریت اتصال اینترنت خود بدهد. این فرم اشتراک به کاربران این امکان را می دهد که خدمات اینترنتی خود را بدون نیاز به لغو یا بازنویسی مجدد، به دلخواه خود بفروشند و انتقال دهند.

با این حال، این شکل از خدمات اشتراک بیش از یک مدل برای شرکت عمل می کند. 3air از این سرویس برای کاربران داخلی وب 3 و توانمندسازی آفریقایی ها در اقتصاد جهانی از طریق خدمات آموزشی آنلاین و زمینی استفاده خواهد کرد. انجام این کار به این کاربران دانش بیش از اندازه کافی برای استفاده کامل از web3 ارائه می کند.

خدمات 3air به افراد بدون بانک نیز گسترش می یابد. 57 درصد از آفریقایی ها هیچ نوع حساب بانکی، چه محلی و چه دیجیتال، ندارند. هدف این شرکت تامین مالی خرد از طریق بلاک چین در قالب وام های خرد و کیف پول های ارزهای دیجیتال و همچنین آموزش کسب و کار و وب 3 است. این خدمات آموزشی از محدوده 3air نیز فراتر خواهد رفت و به کاربران آموزش می دهد که چگونه به جای شرکت فقط با وب 3 به طور کلی تعامل داشته باشند. با مجموع این موارد، کسانی که از خدمات 3air استفاده می کنند تا سطح اقتصاد جهانی توانمند می شوند.

بلاک چین SKALE برای خدماتی که 3air ارائه خواهد کرد ایده آل است. سرعت تراکنش و کارمزد بالای گاز رایج ترین مسائل مربوط به عملیات ارزهای دیجیتال در مقیاس بزرگ است و این مشکلات برای کشورهای جنوب صحرای آفریقا غیرقابل قبول است. SKALE این خدمات را با کمترین هزینه ممکن و زمان پردازش فوق العاده سریع ارائه می دهد و به شرکت اجازه می دهد خدمات اینترنتی و بانکی را با ارزان ترین هزینه برای جامعه ارائه دهد. توانمندسازی آفریقا هدف اصلی 3air است و این شرکت نقشه راه کاملی برای دستیابی به اهداف خود دارد.