منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • 3 ETF آتی بیت کوین در ماه اکتبر ظاهر می شود، اما آیا به زودی تعداد بیشتری از این صندوق ها خواهد آمد؟

3 ETF آتی بیت کوین در ماه اکتبر ظاهر می شود، اما آیا به زودی تعداد بیشتری از این صندوق ها خواهد آمد؟

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

• سه شرکت اختصاص داده شده به دارایی های کریپتو، ETFهای آتی بیت کوین را ایجاد کرده اند.
• صندوق های سرمایه گذاری آتی بیت کوین به اولین صندوق های سرمایه گذاری مورد تایید ایالات متحده تبدیل شده اند.

ProShares، VanEck و Valkyrie سه شرکت مدیریت دارایی‌های رمزنگاری هستند که صندوق‌های سرمایه‌گذاری مشترکی را ایجاد می‌کنند که به شما امکان می‌دهند در یک دارایی بدون خرید واقعی آن سرمایه‌گذاری کنید.

این راه اندازی در ماه اکتبر انجام شد و به یک اطلاعیه انقلابی تبدیل شد که بازار ارزهای دیجیتال را مشخص می کند. آنها اولین صندوق های سرمایه گذاری آتی بیت کوین هستند که توانسته اند رضایت خود را در ایالات متحده کسب کنند.

اولین ETF که وارد بازار شد ProShares بود که تحت نماد BITO در بورس نیویورک معامله شد. نمایندگان این شرکت اظهار داشته اند که سرمایه گذاران زیادی منتظر این راه اندازی بوده اند.

اولین ETFهای آتی بیت کوین که وارد بازار شدند

ETFهای آتی بیت کوین

ProShares اولین شرکتی بود که ETF خود را در 19 اکتبر راه اندازی کرد و در 2 روز، یک میلیارد دلار سرمایه گذاری کرد. این به یک رکورد قابل توجه برای شرکت و ETF تبدیل شده است.

دومین شرکتی که ETF خود را راه اندازی کرد Valkyrie بود. در 22 اکتبر با نماد تیک تیک BTFD وارد بازار شد. ظرف پنج روز پس از انتشار، 10 میلیون دلار جمع آوری کرد. سپس سومین شرکتی که ETF های آتی بیت کوین خود را راه اندازی کرد VanEck با نماد XBTF بود.

این آخرین ETF قرار است در 31 اکتبر معامله شود و برای 00 دلار سرمایه گذاری شده، وعده کارمزد اداری 0.65 دلاری را می دهد. این نرخ کمتر از رقبای خود است که برای 100 دلار سرمایه گذاری، نرخ 0.95 دلار را ارائه می دهند.

نمایندگان این شرکت ها اظهار داشته اند که ETF ها قیمت آتی بیت کوین را که به لطف مبادلات دارایی های رمزنگاری خرده فروشی محبوب شده است، ردیابی خواهند کرد. از جمله معروف ترین صرافی ها می توان به Kraken، BitMEX و FTX و غیره اشاره کرد.

از سال 2017، برخی از مدیران دارایی کار کرده اند و درخواست تایید برای عرضه ETF های بیت کوین به بازار کرده اند، اما همه آنها رد شده اند.

سه ETF در حال آماده شدن برای متحول کردن بازار ارزهای دیجیتال

این ETF هایی که در هفته های اخیر در بازار راه اندازی شده اند، مربوط به قیمت بیت کوین هستند. توجه داشته باشید که ETF های مرتبط با قیمت بیت کوین هنوز توسط دولت ایالات متحده تایید نشده اند.

ETFهای آتی را می توان در بازارهای معمولی مانند نزدک معامله کرد. این فرصت می‌تواند توجه را به خود جلب کند و سرمایه‌گذاران برجسته‌تری را که نمی‌خواهند ارزهای دیجیتال در سبد سهام داشته باشند یا نمی‌خواهند از طریق صرافی‌های خرده‌فروشی خرید کنند، به خود جلب کند.

در مصاحبه اخیر، استیون مک‌کلورگ، مدیر Valkyrie، اظهار داشت که بازار ETF می‌تواند رشد کند، اما شرکت‌های کمی تا کنون درگیر آن هستند. او گفته است که سایر ارائه دهندگان ETF باید راه های مختلفی را بدون تکرار موفقیت این سه شرکت با ETF های آتی بیت کوین خود طی کنند.