منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • 3 سکه که دنیای NFT را تکان خواهد داد: توکن FIREPIN (FRPN)، STEPN (GMT) و Chiliz

3 سکه که دنیای NFT را تکان خواهد داد: توکن FIREPIN (FRPN)، STEPN (GMT) و Chiliz

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

چه یک کهنه کار با تجربه باشید و چه تازه وارد دنیای ارزهای دیجیتال شده اید، بدون شک در مورد توکن های غیر قابل تعویض شنیده اید (NFT ها).

این دارایی‌های دیجیتال منحصربه‌فرد صنایع سنتی را متزلزل کرده و فرصت‌های جدیدی را برای کاربران در سراسر جهان به ارمغان می‌آورد. در این پست وبلاگ، نگاهی دقیق تر به دو سکه خواهیم داشت که به طور قابل توجهی بر فضای NFT تأثیر گذاشته اند: STEPN (GMT) و چیلیز (CHZ). همچنین، ما یک سکه جدید هیجان انگیز داریم که باید به آن نگاهی بیندازید: توکن FIREPIN (FRPN). برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد هر یک به ادامه مطلب بروید!

NFT

توکن FIREPIN (FRPN) یکی از هیجان انگیزترین پروژه های سال 2022 است.

توکن FIREPIN (FRPN)، که با پشتیبانی چند زنجیره ای خود، پیشرفته است متاورس universe که پشتیبانی سه بعدی و بسیاری از ویژگی های هیجان انگیز دیگر را ارائه می دهد، همچنان توسط بسیاری از سرمایه گذاران به دقت دنبال می شود. توکن FRPN که در پیش فروش فرآیند، به پتانسیل برای به دست آوردن ارزش جدی، به ویژه پس از فهرست های CEX اشاره می کند.

توکن FIREPIN (FRPN) جهان فراجهانی را با مکانیک بازی برای به دست آوردن پشتیبانی می کند. در این کیهان که NFT دارایی ها را نیز می توان به دست آورد، مناطق بسیاری وجود دارد که کاربران می توانند درآمد کسب کنند.

تصور می شود که این پروژه به لطف چنین فرصت هایی به مخاطبان گسترده ای برسد. گفته می شود که در سه ماهه سوم سال 2022، توسعه استودیوی بازی سازی متعلق به اکوسیستم آغاز خواهد شد و کیهان در سه ماهه آینده وارد مرحله آزمایشی خواهد شد.

در نقشه راه مالی خود، FRPN، که هدف آن تثبیت ارزش رمز با حفظ یک ذخیره است BNB، به ویژه برای سرمایه گذاران میان مدت و بلند مدت، انتظاری جدی ایجاد می کند.

توکن FIREPIN (FRPN) همچنین به سرمایه گذاران خود حق بهره مندی را می دهد درآمد غیرفعال و به خطر انداختن فرصت ها بیان شده است که DAO سیستمی که از سه ماهه اول سال 2023 راه اندازی می شود، نقشه راه آینده را تعیین خواهد کرد.

NFT

STEPN (GMT) امکاناتی را برای کسب درآمد در حین پیاده روی ارائه می دهد

یک اپلیکیشن جدید در بازار به دنبال ایجاد انقلابی در نحوه تفکر ما در مورد ورزش است. STEPN (GMT) به کاربران این امکان را می دهد که در هنگام پیاده روی درآمد کسب کنند. این برنامه از GPS برای ردیابی مراحل شما استفاده می کند و سپس بر اساس ارزش بازار قدم های شما به شما پرداخت می کند.

هدف از STEPN (GMT) تشویق مردم به فعالیت بیشتر و کمک به آنها برای جبران هزینه های فعالیت های روزانه است. این اپلیکیشن هنوز در مراحل اولیه خود است، اما در حال حاضر توجه زیادی را از سوی جامعه تناسب اندام به خود جلب کرده است.

فقط زمان مشخص خواهد کرد که آیا STEPN (GMT) موفقیت آمیز خواهد بود، اما قطعاً این پتانسیل را دارد که طرز فکر ما را در مورد ورزش تغییر دهد.

Chiliz (CHZ) نحوه تعامل هواداران با باشگاه های ورزشی را تغییر داد.

چیلیز (CHZ) یک ارز رمزنگاری شده است که به طرفداران ورزش اجازه می دهد تا با باشگاه های مورد علاقه خود به روشی جدید و نوآورانه تعامل داشته باشند. ارزش بازار Chiliz از زمان راه اندازی آن در سال 2018 به طور قابل توجهی رشد کرده است و اهدافی که می توان از آن استفاده کرد همچنان در حال گسترش است. یکی از محبوب ترین کاربردهای چیلیز خرید اجناس از باشگاه های ورزشی است.

در بسیاری از موارد، فن ها می توانند استفاده کنند چیلیز (CHZ) برای خرید کالاهایی که برای فروش در کشورشان موجود است. علاوه بر این، Chiliz می تواند برای رای دادن در مورد تصمیمات باشگاه، مانند بازیکنانی که باید قرارداد یا معامله شوند، استفاده شود.

این سطح از تعامل بین هواداران و باشگاه ها قبلا غیرممکن بود، اما چیلیز (CHZ) آن را به واقعیت تبدیل کرده است. همانطور که استفاده از Chiliz همچنان در حال رشد است، واضح است که نحوه تعامل هواداران با باشگاه های ورزشی را به شیوه ای بسیار مثبت تغییر داده است.

نتیجه:

آینده از NFT ها درخشان به نظر می رسد و در آن سرمایه گذاری می کند توکن FIREPIN (FRPN) به نظر ایده خوبی می آید. با STEPN (GMT) و چیلیز (CHZ) همچنین با ایجاد موج در صنعت، دیدن چگونگی توسعه بازار در سال 2022 و پس از آن جالب خواهد بود. مراقب این سکه ها باشید، زیرا آنها دنیای NFT را تکان می دهند!

پیوندها:

FIREPIN FRPN

به پیش فروش بپیوندید: https://presale.firepin.io/register

وب سایت: https://firepin.io/

تلگرام: https://t.me/FIREPINOFFICIAL

توییتر: https://twitter.com/FIREPIN_io