منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • 3 سکه ابتکاری که فرصت های درآمدی منحصر به فردی را ارائه می دهد

3 سکه ابتکاری که فرصت های درآمدی منحصر به فردی را ارائه می دهد

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

اگر به دنبال سکه های هیجان انگیز با فرصت های درآمدی منحصر به فرد هستید، باید سه مورد ذکر شده در زیر را بررسی کنید. ما در دنیای اغلب گیج‌کننده و گاهی اوقات پرپیچ و خم کریپتو پیمایش کرده‌ایم تا شما مجبور نباشید. فروشگاه تک مرحله ای شما از اینجا شروع می شود.

سکه

Meme Coin of the Future: RoboApe (RBA)

RoboApe (RBA)، که توسط بسیاری از پذیرندگان دنبال می شود و در طول فرآیند پیش فروش در سبد بسیاری گنجانده شده است، قبلاً به پتانسیل آن اشاره می کند. این توکن مورد علاقه مصرف کنندگان میان مدت و بلندمدت، از جمله پروژه هایی است که به لطف نقشه راه جامع آن در آینده ارزش قابل توجهی به دست خواهد آورد.

RoboApe (RBA) بیان می کند که اگرچه در بازار به عنوان یک میم سکه، با برنامه بسیار جامع تری در حال پیشرفت است.

اول از همه، توسعه دهندگان، که می گویند تمرکزشان بر حفاظت از جامعه خود است، a را دنبال می کنند کاهش تورم سیاست برای اطمینان از این در هر تراکنش انجام شده در اکوسیستم مقدار مشخصی از RBA سوزانده می شود.

یک برنامه آموزشی جامع به نام RoboApe Academy نیز برنامه ریزی شده است تا اکوسیستم را برای پذیرندگان جدید باز کند. به لطف این برنامه، مصرف کنندگان می توانند بهتر با فناوری های بلاک چین آشنا شوند و آگاهانه تر عمل کنند.

RoboApe (RBA) همچنین بیان می کند که راه اندازی خواهد کرد NFT مجموعه. دارندگان توکن RBA از طریق این مجموعه پاداش دریافت می کنند، در حالی که انتظار می رود اکوسیستم برای مخاطبان گسترده تری جذاب باشد.

RoboApe (RBA)که نقشه راه بسیار جامعی در مطالعات بازاریابی دارد، بیان می کند که بر روی ورزش های الکترونیکی تمرکز خواهد کرد. حمایت مالی به ارتقای این پروژه کمک خواهد کرد.

تجزیه و تحلیل قیمت لایت کوین: با تلاش گاوها برای صعود 60 دلاری، LTC به بالای 55 دلار می رسد.

روشی پیشگامانه برای کسب درآمد: STEPN (GMT)

STEPN (GMT) توسعه این پروژه برای اولین بار در سال 2021 آغاز شد. در همان سال در GMT، نشانه اصلی این پلت فرم، راه اندازی شد. پلتفرم STEPN (GMT) با فتنه در سراسر جهان روبرو شده است. این علاقه به دلیل پذیرش مدل M2E (حرکت برای کسب درآمد) است. حرکت برای کسب درآمد یک رویکرد نوآورانه است که به این معنی است که کاربران با حرکات روزانه خود درآمد کسب می کنند.

STEPN (GMT) بسیار فراتر از مسیر آزمایش شده، آزمایش شده و آشنا رفت و این مدل را برای میلیون ها نفر محبوب کرد. هر عضوی که برنامه پلتفرم را دانلود می‌کند، به لطف کفش، این فرصت را دارد که در حین راه رفتن توکن‌هایی کسب کند. NFTس کسب درآمد با یک معامله معمولی روزانه و بدون زحمت.

Chiliz (CHZ) عمدتاً بر روی مصرف کنندگان خود تمرکز می کند

چیلیز (CHZ) پروژه توسط Socios.com در سال 2018 راه‌اندازی شد. Chiliz (CHZ) با افزایش آگاهی از پول رمزنگاری و فناوری‌های بلاک چین به میدان آمد. توکن اصلی پروژه CHZ است.

Chiliz (CHZ) بر روی ساخته شده است اتریوم (ETH) شبکه، بنابراین توسط هدایت ساخته شده است ERC-20 استانداردهای توکن هدف از سکه CHZ تعامل بین بینندگان و سازمان های ورزشی است. علاوه بر این، پلتفرم Chiliz (CHZ) فرصت های کسب درآمد مختلفی را به همه دارندگان توکن ارائه می دهد. هسته اصلی پروژه آنها طرفداران هستند.

RoboApe (RBA)، STEPN (GMT)، و چیلیز (CHZ) سه سکه هستند که پتانسیل دریافت جوایز زرق و برق دار را دارند. اگر به دنبال فرصتی برای خرید با بازده قابل توجه هستید، این سه ارز ارزش نگاهی دقیق‌تر را دارند.

پیوندها:

RoboApe (RBA)

پیش فروش: https://ape.roboape.io/register

سایت اینترنتی: http://roboape.io/

تلگرام: https://t.me/ROBOAPE_OFFICIAL

توییتر: https://twitter.com/ROBOAPE_TOKEN اینستاگرام: https://www.instagram.com/roboapetoken